Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Ванні кімнати

Мебель в ванной должна быть особенной

PDF Печать E-mail
Автор: Петр ВИННИК   
12.03.2013 12:06

Ванная комната в доме, квартире – особое место. И не только потому, что здесь мы уединяемся, принимая водные процедуры, отдыхая от тяжелого рабочего дня, но и учитывая влажность помещения. Поэтому, выбирая мебель для ванной, мы стараемся обращать особое внимание и эстетическую составляющую изделий, и на их высокое качество. И когда удается оптимально подобрать весь комплект, ванная комната становится уютным комфортабельным уголком, где можно и отдохнуть, и расслабится.

Подробнее...
 

Мебель для ванной комнаты: критерии выбора и рекомендации по уходу

PDF Печать E-mail
Автор: Юлия ДАХНО   
19.01.2013 05:53

В обустройстве ванной комнаты далеко не последнюю роль играет мебель, которая условно подразделяется на напольную, настенную и сборную, например, напольная тумба, подвесной шкафчик, пенал, корзина для белья и проч. Несмотря на то, что эта часть квартиры, как правило, малогабаритная, эти элементы интерьера могут найти в ней свое место.

Оновлено 10.09.2016 05:10
Подробнее...
 

Як збільшити ванну кімнату

PDF Печать E-mail
16.11.2012 09:22

Як збільшити ванну кімнатуВанна кімната - це місце чистоти, гігієни і відпочинку, з якого, можливо, починається наш ранок. Правильно організований простір, включаючи всі деталі цього маленького приміщення, може надати гарний настрій на початку дня, тому планування санвузла - така ж важлива справа, як і дизайн всього нашого житла.

Вас не радує маленький санвузол? Цю незручність можна змінити в кращу сторону за допомогою двох варіантів: поєднання з іншими частинами простору або перепланування роздільного санвузла.

Подробнее...
 

Як вибрати фасад, ціна.

PDF Печать E-mail
27.09.2012 10:34

Якісний фасад для ванної кімнатиОсновним критерієм якості, що пред'являється до меблевих фасадів, є їх міцність, адже саме від цього залежить і довговічність всієї конструкції. Саме тому необхідно обов'язково вивчити відповідні сертифікати, які обов'язково є у дійсно якісної продукції.

Що ж до ціни фасадів, то вона може варіюватися в достатньо істотних межах, і залежить не тільки від матеріалу, що послужив основою для виготовлення того або іншого елементу, але і його щільності, основних властивостей, методу обробки і, звичайно ж, репутації виробника.

Подробнее...
 

Плитка для ванни

PDF Печать E-mail
22.11.2011 11:40

Плитка для ванниЗастосовувати плитку, щоб настелити підлогу у ванній кімнаті дійсно розумно і виправдано, такий матеріал виготовляється, грунтуючись на високотехнічному устаткуванні, має масу міжнародних сертифікатів з нагородами, одержаними на виставках за кордоном. Те, що плитка для ванни насправді повністю відповідає загальним міжнародним вимогам, пред'явленим до плитки, а по деяких параметрах навіть переходить за рамки, робить її максимально привабливою, щоб використовувати в естетично вимогливих приміщеннях, таких, як санітарні вузли і загальні передпокої.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2