Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Як вибрати фасад, ціна.

PDF Печать E-mail
27.09.2012 10:34

Якісний фасад для ванної кімнатиОсновним критерієм якості, що пред'являється до меблевих фасадів, є їх міцність, адже саме від цього залежить і довговічність всієї конструкції. Саме тому необхідно обов'язково вивчити відповідні сертифікати, які обов'язково є у дійсно якісної продукції.

Що ж до ціни фасадів, то вона може варіюватися в достатньо істотних межах, і залежить не тільки від матеріалу, що послужив основою для виготовлення того або іншого елементу, але і його щільності, основних властивостей, методу обробки і, звичайно ж, репутації виробника. Так, якісні фасади для ванни звичайно коштують на порядок дорожче, ніж аналогічні деталі для спалень, а все тому, що вони надійно захищені від дії будь-яких негативних чинників, зокрема підвищеного паротворення і інших. Ті ж параметри актуальні і для кухні, але тут ще і важливу роль грає міцність виробу, адже кухонні меблі достатньо швидко оббиваються і втрачають красу свого зовнішнього вигляду. Якісні ж елементи дозволять захистити предмети обстановки від пошкоджень і зробити їх довговічнішими.

Що важливо, виготовлення фасадів на замовлення займає не так багато часу, проте є можливістю не тільки одержати гарантію відмінної якості продукції, але і підібрати відповідний дизайн, у відповідності з власними перевагами. Це достатньо зручно, проте важливо лише враховувати, що робота по індивідуальному замовленню, часто, обходиться на порядок дорожче.

Що і говорити, фасад – найважливіший елемент будь-якої меблевої конструкції, а тому так важливо підібрати дійсно хороший і надійний варіант і, звичайно ж, не економити на якості подібних виробів, набуваючи сертифікованих товарів від виробників, репутація яких провірена і бездоганна.