Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Плитка для ванни

PDF Печать E-mail
22.11.2011 11:40

Плитка для ванниЗастосовувати плитку, щоб настелити підлогу у ванній кімнаті дійсно розумно і виправдано, такий матеріал виготовляється, грунтуючись на високотехнічному устаткуванні, має масу міжнародних сертифікатів з нагородами, одержаними на виставках за кордоном. Те, що плитка для ванни насправді повністю відповідає загальним міжнародним вимогам, пред'явленим до плитки, а по деяких параметрах навіть переходить за рамки, робить її максимально привабливою, щоб використовувати в естетично вимогливих приміщеннях, таких, як санітарні вузли і загальні передпокої.
Плитка у ванній кімнаті має серйозну якість, при цьому в поєднанні з вітчизняним виробником, а також порівняно не високою ціною, така обробка переважає в інтер'єрах. Підлогова плитка для ванного простору, часто, являє собою керамограніт. Причина застосування у ванні керамограніту ховається в його високих експлуатаційних властивостях. До того ж важливий плюс керамограніту полягає в широкій гамі кольорів і відтінків, що надає можливість досягти унікальної композиції підлогового покриття, обробити вишукано сантехніку, а також облицьовувати стіни, адже плитка – це універсальний матеріал.

Оскільки плитка, яку можна придбати для ванної кімнати володіє дійсно великим рядом типорозмірів, слід ретельно прорахувати розміри приміщення для застосування кахлю, щоб вийшов мінімальний розмір відходів. Взагалі, річ в тому, що плитку важливо покласти на стіни так, щоб вона цілком лягала на стіни, таким чином, вдасться заощадити і час, і фінансові кошти.