Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Ванна в спальній кімнаті

PDF Печать E-mail
26.08.2011 06:51

Ванна в спальній кімнатіСучасні тенденції в оформленні і плануванні спальних кімнат такі, що часто ванна робиться частиною спальної кімнати. Звичайно ванну приховують за невеликим виступом стіни або ж перегородками з пінополістиролу. Крім того, подібний ремонт дає можливість уникнути серйозного перепланування кімнати. Підведення водопроводу

Краще і найзручніше використовувати труби з ПВХ, оскільки для роботи з ними не потрібні спеціальні інструменти. А умовний недолік ПВХ труб – зайву їх товщину порівняно з мідними трубами, можна буде легко приховати екранами.
При розкрої труб з ПВХ краще використовувати стусло, щоб зріз вийшов рівним без скосів. Торці труб, природно потрібно обробляти, для отримання чистої поверхні, а потім зняти на них фаску.
Збирається трубопровід за допомогою спеціального клею, який наносять на трубу меншого діаметру, а потім просто вставляють у велику.

Облицьовування стін

Часто, для облицьовування стін використовують пінополістиролові панелі, армовані скловолоконною сіткою, а на обидві їх сторони вже нанесений тонкий шар цементного розчину. Такі панелі розміром 1250*600 мм завтовшки 50 мм є прекрасними тепло- і звукоізоляторами, що особливо важливо в спальній, оскільки тут не повинно бути ніяких зайвих звуків. Стіни і екран облицьовують плиткою невеликими ділянками. Обшивка панелями дає можливість приховати всі нерівності стін і трубопровід. Якщо ж окремі елементи трубопроводу, наприклад, в місцях з'єднання, сильно виступають, то для них можна просто зробити невеликі виїмки на внутрішній стороні обшивки. В тому випадку, якщо необхідності в додатковій ізоляції перегородок не вимагається, то їх можна відразу обшити вологостійким гіпсокартоном.

Установка ванни

Сучасні акрилові ванни мають регульовані ніжки. Крім того, при установці вона підтримуватиметься ще і стінками екрану і опорними настінними брусками. Регульовані ніжки розташовуються по краях П-подібних профілів, які прикріплені до дна ванни. Це дозволяє регулювати ніжки навіть тоді, коли екран для ванни вже встановлений.
Перед установкою ванни верхні кромки опорних брусків і плит екрану необхідно покрити герметиком, щоб понизити рівень шуму проточної води і компенсувати напругу, яка утворюється в результаті неоднакових температур елементів конструкції.

Укладання кахлю

Облицьовування стін і екрану ванни кахлем проводиться в два етапи. Спочатку, до установки ванни, облицьовують стіни, а після установки – екран. Це робиться для збільшення ступеня герметизації стіни із стиками ванни. Профіль, на якому буде підвішена скляна шторка, вмонтовується напроти краю ванни на стіні.  Перед остаточним кріпленням до стіни на тильну кромку профілю наносять шар герметика. Після закінчення облицьовування стін встановлюють ванну, а стики заповнюють герметиком, причому ванна повинна бути наповнена водою, щоб вона добре сіла на опори.

Штори для ванни

Якщо любите приймати душ, але не відмовіться і від того, щоб поніжитися в гарячій ванні, то прекрасним рішенням для вас буде шторка для ванни. Такі штори виконані зі скла або іншого прозорого матеріалу по типу дверей душової кабіни.

Найпростіша по конструкції така шторка кріпитися на одному  несучому профілі до стіни. Для цього профіль потрібно відрізувати необхідної довжини і вертикально закріпити на стіні. Під профіль, природно, наносять шар герметика. Коли профіль буде надійно закріплений, на нього на три гвинти кріпитися сама шторка.
Нижній край повинен бути ідеально рівно виставлений по борту ванни.