Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблі для ванної кімнати

PDF Печать E-mail
26.08.2011 06:56

Сучасні меблі для ванної КімнатиСловосполучення «меблі для ванної кімнати» звучить якось незвично. Напевно це відбувається через те, що ванна у звичайній типовій квартирі доволі невеликого розміру, звідси і питання «які у ванні можуть бути меблі?». Проте, всі полички, шафки і тумби під умивальник – це теж меблі. Тому ми пропонуємо зупинитися на основних особливостях таких меблів.

Отже, меблі для ванни можуть бути виготовлені з різних матеріалів: це може бути дерево або деревні матеріали, які обробляються спеціальним водовідштовхувальним лаком і спецпокриттям, також використовується скло, дзеркала і хромовані металеві елементи.

Кріплення  для меблів у ванні також повинні бути виготовлені із спеціальних матеріалів, які не піддаються руйнуванню в приміщенні з підвищеною вологістю. Найбільш важлива надійність кріплень для підвісних поличок.

Меблі, виготовлені з МДФ, сьогодні користуються дуже великою популярністю, оскільки цей матеріал дозволяє пофарбувати його в будь-який колір, що дає можливість підібрати меблі ванної кімнати відповідно до загального інтер'єру вашої квартири.

Насправді асортимент меблів для ванни досить широкий: це і тумби під раковину, і пенали, і полички, навісні і підлогові шафи, столики (для великої ванни) і т.п. Такі меблі можна купити як окремо, так і цілими комплектами, що дає можливість придбати тільки ті меблі, які необхідні саме вам.

Сучасні меблі для ванни зможуть створити у вашій ванні атмосферу затишку і комфорту, навіть якщо приміщення не дуже великих розмірів. Таким чином, інтер'єр вашої ванної кімнати залежить тільки від ваших смаків і переваг, і, звичайно, від матеріальних можливостей.