Покупка дивана

PDF Печать E-mail
24.08.2011 08:15

невдала покупка дивана – це серйозна проблемаПокупка м'яких меблів – це важлива подія в житті кожної людини. Ви ухвалили рішення купити диван, проте не знаєте чим керуватися під час вибору. Багато хто цінує, перш за все, красу м'яких меблів, адже її зовнішній вигляд дозволяє створити в будинку стильний інтер'єр. Але в гонитві за оригінальністю дизайну не варто забувати  і про структуру дивана. Саме те, з чого складаються меблі і є головним чинником, який потрібно враховувати при покупці. А це питання дуже складне і багатопланове. Перше на що потрібно звернути увагу, перш ніж купити диван – це каркас. На сьогодні виробники м'яких меблів пропонують два варіанти металевий і дерев'яний каркас. Щодо якості думки розділяються: одні вважають, що саме метал може гарантувати міцність конструкції, інші довіряють виключно дерев'яній основі дивана. Якщо ви цінитель натурального дерева, то повинні обов'язково врахувати одну обставину: дерев'яні деталі повинні бути добре просушені. Тільки в цьому випадку вони будуть захищені від вологості, гниття та інших видів псувань.

М'якість вашого дивана на пряму залежить від наповнення. В сучасному виробництві меблів як наповнювач використовуються поролон, латекс, пенополіуретан. Сказати що із цих матеріалів краще однозначно не можна. Запам'ятайте одне: чим м'якше поролон, тим швидше він кришиться, відповідно м'які меблі втрачають форму. Добре, якщо наповнення використовують як цілісні поролонові шматки. Ознакою практичності багато вважають використання пружинних блоків. Проте і це не завжди так. Якість пружинних блоків залежить від матеріалу, з якого виготовлені пружини. Тільки високоякісна сталь гарантує міцність пружинних блоків.

Перш ніж купити диван, обов'язково перевірте механізм розкладання. Це один з найважливіших елементів в конструкції цих меблів. Механізм трансформації буває трьох видів: книжка, розкладачка і висувний. Якщо ви плануєте використовувати диван для щоденного сну, тоді найрозумніше придбати диван-книжку.

Купуючи диван імпортного виробництва не сподівайтеся на високу якість і довговічність. Річ у тому, що на Заході вже давно відмовилися від звичних для нас диванів на користь ліжок з ортопедичними матрацами. Дивани отримуються там виключно для створення інтер'єру в будинку і для відпочинку гостей. Вони у жодному випадку не підійдуть для щоденного сну.

Як оббивку для м'яких меблів останнім часом використовують гобелен, шинілс і джаккард. Але ці ткані матеріали піддаються виключно сухому чищенню. Підшукайте модель з тефлоновим покриттям, вона не вбирає в себе рідину, відповідно на ній не з'являються плями навіть від кави і чаю. Ціна моделі з такою оббивкою, звичайно ж, буде дорожче, але і диван довше збереже свій бездоганний зовнішній вигляд.

Прислухайтеся до цих рад, адже, невдала покупка дивана – це серйозна проблема, яка довгі роки нагадуватиме вам про необдуманий вчинок.