Що таке модульні меблі для дому, і якими вони бувають?

PDF Печать E-mail
06.11.2012 09:18

Що таке модульні меблі для дому, і якими вони бувають?Щоб зрозуміти принцип модульності, можна згадати кахель у ванній, малюнок у в'язанні або навіть тротуарну плитку - це все модулі. Саме цей принцип взяли на озброєння творці модульних меблів. Дуже часто меблеві елементи робляться однакових розмірів, щоб добитися ефекту взаємозамінності. У цьому випадку ви можете самостійно вирішувати, як саме організувати простір кімнати. А через деякий час вам, можливо, захочеться щось забрати, а щось додати.

Модульними бувають не тільки корпусні, але і м'які меблі для дому. Куточок або диван може складатися з декількох банкеток, подушок і м'яких поверхонь, різні сполучення яких дозволяють створювати різноманіття композицій і пристосовувати такі меблі до будь-якого приміщення.

Модульний принцип може стосуватися не тільки якихось окремих предметів інтер'єру начебто м'якого куточка. Найчастіше модуль - це всі меблі, розташовані в кімнаті. Різні поєднання стелажів, столів, комодів, вітрин, тумб, диванів і крісел дозволяють створити абсолютно різні варіанти гарнітурів для приміщення будь-якої конфігурації.