Кольори, дизайн і стиль меблів.

PDF Печать E-mail
12.09.2012 08:00

Кольори, дизайн і стиль меблів.Які ж стилі меблів найбільш актуальні сьогодні? У наш час достатньо популярними є Хай-тек, який по праву вважається стилем високих технологій і мінімалізм. Хай-тек пропагує, перш за все, естетику матеріалу. В інтер'єрах, створених в такому стилі, часто оголяють цегляну кладку, виводять в приміщення балки і опори, штучно старять поверхні. Матеріали для меблів — метал, скло, натуральне дерево. Пропорції і форми меблів ретельно продумані. Відсутність прикрас повною мірою компенсується грамотно підібраними матеріалами: блиск металевих поверхонь, світло на склі, політури деревини створюють особливу атмосферу простору.

Незмінним напрямом залишається класицизм, який спирається на культурну спадщину античності. Меблям в цьому стилі властива яскраво виражена геометричність, прямі або злегка зігнуті лінії. Декор тут використовується у мінімальній кількості. Такий стиль чудово поєднується з іншими напрямами і утворює досить приємне оку еклектичне змішення.

Модерн також давно і міцно увійшов до оформлення інтер'єрів. Меблі для кімнати, створені в цьому стилі, характеризуються асиметрією і витіюватістю ліній. Джерелом натхнення для цього стилю є природа — рослини, птахи, квіти.

Останніми роками намітилася тенденція до оформлення інтер'єрів в стилі сєїн. Формула даного стилю, який все частіше зустрічається на популярних фото меблів, — «будь чистим». Характерні для стилю сєїн ажурні грати дерев'яного каркаса яскраво простежуються не тільки у великій кількості плетених меблів, але і у віконних рамах, перегородках і дверях.

Ну і звичайно, не можна не згадати про стиль кантрі. В інтер'єрах, створених в цьому сільському стилі, використовуються тільки природні матеріали. В інтер'єрі кантрі переважають натуральні тканини, такі як ситець і льон. Цьому стилю відповідають дерев'яні нефарбовані або витончені плетені меблі для кімнати.