Трохи про меблеві стінки

PDF Печать E-mail
24.08.2011 21:52

Шикарна меблева стінкаНайпоширенішим видом меблів після м'яких, напевно, є меблеві стінки. У сучасному розумінні стінки з'явилися тільки в 70-х роках минулого століття. На той час це були великогабаритні, громіздкі меблі, покриті шпоном. Така стінка була ознакою достатку. Головною позитивною якістю будь-якої стінки була і є її місткість, звідси і зручність. Характерною ознакою стінок є те, що вони розбиті на окремі осередки, призначені для зберігання тих або інших речей. Тому стінки дають можливість розмістити достатньо велику кількість предметів і речей, займаючи при цьому досить-таки невеликий простір житлового приміщення. Сьогодні ж спостерігається тенденція до спрощення меблевих стінок – полегшення їх зовнішнього вигляду. З цією метою використовуються дешевші легкі матеріали для їх виготовлення. Часто таким матеріалом стає ДСП замість деревного масиву, ламінат або спеціальна плівка – замість шпону, а клей замінюється шурупами. Сучасні стінки є набором з декількох модулів, які можуть бути використані як окремо, так і складені в одну стінку в різній  їх послідовності.

Для виробництва меблевих стінок сьогодні використовують високоякісні матеріали: ДСП, пресоване із застосуванням нетоксичних клеїв, ламінат і плівку для покриття поверхні виробу.

При виборі меблевої стінки ми рекомендуємо дотримуватися декількох правил.

Якщо ви вирішили придбати стінку з ламінованої ДСП, то для неї потрібно буде підібрати таке розташування в приміщенні, де на неї не потраплятиме велика кількість сонячного світла, оскільки інакше плівка, якою покриті меблі, просто втратить свій колір, тобто вицвіте. Крім того, перед покупкою меблевої стінки потрібно приблизно продумати, що і на яких полицях ви зберігатимете. Так, потрібно пам'ятати, що ДСП, у якого довжина більше 65 см не витримає важкого вантажу і прогнеться. Звичайно ДСП такої довжини розрахована не більше ніж на 30 кг ваги. Тому, якщо вам все ж таки потрібно буде розмістити щось важке на полицях антресолей, то краще вибирайте вузькі шафи. У тому випадку, якщо у полиць вашої стінки все ж таки з'явилося прогинання, то полицю можна буде просто перевернути зворотною стороною.