Покупка меблів: вчимося економити

PDF Печать E-mail
24.08.2011 21:58

Найприємнішим і необхіднішим елементом наших меблів є м'які мебліМеблі супроводжують нас впродовж всього нашого життя, де б ми не знаходилися. Причому, меблі – це не просто функціональна необхідність, вона також вносить затишок і створює комфорт у нашому будинку. Заставою цього стануть якісні меблі.

Найприємнішим і необхіднішим елементом наших меблів є м'які меблі. Саме до них ми і звернемося. Сьогодні на ринку представлено просто величезну кількість варіантів м'яких меблів, дотримуючись декількох практичних рад, ви завжди зможете придбати якісні, надійні і недорогі меблі.

Перш за все, зверніть увагу на «внутрішній світ» вашого майбутнього дивана. Каркас дивана повинен бути виготовлений з натурального дерева або ДСП класу Е1. Ці матеріали нешкідливі і надійні. Взагалі потрібно сказати, що на матеріалі каркаса дивана економити взагалі не варто, особливо, якщо цей диван Ви хочете придбати для дитячої кімнати.

Дуже сильно ціна м'яких меблів залежить від того, яка на ній використовується оббивка. Звичайно, можна заощадити, вибравши більш дешевий варіант, але у такому разі задумайтеся про те, що диван з такою оббивкою і прослужить вам не довго. Якщо у вашому будинку є діти або тварини, то вам вибирати взагалі не доведеться: якщо ви хочете, щоб ваш диван прослужив вам довго, не був весь в плямах і з порваною оббивкою, то звернете увагу на водовідштовхувальну оббивку (оббивку з тефлоновим просоченням або покриттям).
Взагалі, вибір оббивних тканин сьогодні просто грандіозний, тому, вибираючи оббивку, ретельно розпитаєте продавця про властивості тканин і способи догляду за ними.

Дуже важливу роль в надійності і довговічності дивана грає його наповнювачі. Солідні виробники використовують як наповнювач пенополіуретан різний по щільності. Хороший поліуретан за термін експлуатації у вісім років зношується тільки на 10%. Це говорить вже про багато що.

Як наповнювач для дивана також може виступати класичний пружинний механізм. Потрібно відзначити, що якісний пружинний механізм здатний прослужити так само довго, як і поліуретан. Крім того, диван з пружинним блоком забезпечує набагато зручнішу і комфортнішу посадку.

Вибираючи диван, зверніть увагу і на механізм його трансформації. Переконайтеся в тому, що даний механізм відповідає вашим цілям. Ретельно перевірте роботу механізму просто в магазині.

Ну і, нарешті, останнє, - меблі, які ви набуваєте повинні бути максимально комфортними і зручними. Перш за все, на дивані або кріслі повинно бути зручно сидіти. З цією метою існують спеціальні дивани з валами і подушками під поясницю, які можуть бути набиті синтепоном, синтепухом або силіконовими кульками.

Крім того, існують моделі, в яких передбачається зміна положення підлокітників.
Ну і в кінці, нам залишається побажати вам приємних покупок і довгих років приємної експлуатації.