Як розставити меблі в кімнаті.

PDF Печать E-mail
25.09.2012 11:31

Розстановка меблівКожного разу, коли доводиться міняти місце проживання, стикаєшся з проблемою придбання нових меблів або розстановкою тих, що вже є. Як розставити меблі у тому випадку, коли кімната порожня, а уява відключається? Не все так безнадійно.

По-перше, розстановка меблів потребує чітко складеного плану. Відповідальне відношення до цього зможе позбавити вас від не потрібного пересування меблів з одного місця на інше. Для цього на невеликому листі паперу зобразіть план кімнати в зменшеному об'ємі, з позначенням всіх вікон і дверей (сторону їх відкриття), розеток, вимикачів і радіаторів.

Потім зміряйте ширину і довжину ваших меблів і перенесіть дані в потрібному масштабі на свій план. Фігури не забувайте підписуватися, щоб не плутатися.

Розстановка меблів на папері набагато спрощує завдання, адже переміщати віртуальні меблі ви зможете не один раз, не витрачаючи фізичної сили.

Остерігайтеся нагромадження меблів. Інакше в кімнаті буде не затишно. Фахівці стверджують, що найбільш сприятливий варіант нагромадження – 30%.

Також важливо враховувати функціональність кожної кімнати для визначення найважливіших предметів для неї. Наприклад, ванна кімната – душова кабіна і ванна, спальня – ліжко і інше.

Будь-яку кімнату необхідно ділити на ділянки. Це полегшить завдання пошуку свого місця для кожного предмету.

Розстановка меблів вздовж стіни дозволяє створювати в приміщенні просторий коридор, особливо якщо квартира однокімнатна.

За допомогою маленького журнального столика і стільців навколо нього можна зробити затишним куточок. А письмовий стіл слід розміщувати на сонячній стороні так, щоб світло падало зліва (для лівші – справа).

Книжковий стіл краще розміщувати для зручності не далеко від вашого робочого місця.

Для того, щоб не захаращувати кімнату великою шафою для одягу, краще всього використовувати комод, на якому можна помістити телевізор.

Для економії простору спальної кімнати, бажано використовувати розкладний диван або крісло.

За допомогою всіляких дрібничок, ваз, сувенірів, кольорів зробити кімнату затишною буде не складно.