Як вибрати меблі для будинку.

PDF Печать E-mail
28.09.2012 13:36

Меблі для вітальніДизайн квартири повинен враховувати все, аж до щонайменших деталей: наприклад, якщо в квартирі стоять масивні двері, а власник бажає оформити інтер'єр в легкому і невимушеному стилі, то варто підійти до питання про їх заміну. Звичайно, можливо і компромісне рішення, але тоді вже на вході в приміщення буде видно істотну нестиковку, що руйнує концепцію загального стилю. Незначні на перший погляд чинники, про які деколи забувають люди плануючі ремонт, потім обертаються низкою розчарувань.

Звідси витікає, що підбирати обстановку слід відштовхуючись від вже наявних в квартирі меблів. А що, якщо всі меблі різні і комбінувати її вкрай незручно? Питання складне, але достатньо життєве, і роздумувати над відповіддю слід тоді, коли отримуються меблі в нову квартиру.

Слід пам'ятати про те, що навіть якщо якийсь предмет меблів і сподобався, його ще доведеться якось зістиковувати з тими, що вже існують, адже дизайн квартири — це гармонійна і цілісна картина, яку легко зруйнувати навіть розкішним, але не цілком доречним кріслом.

При покупці меблів особливу увагу слід звернути на стійкість шаф, столів і табуретів, на відстань між опорами у столів і наявність опор або ребер жорсткості при великих відстанях між ними. Не варто гнатися за художньою стороною, перш за все, слід подумати про безпеку. До великих неприємностей можуть привести тумби і шафи, глибина яких складає менше 400 мм, такі шафи краще кріпити до підлоги або стін. Що стосується засклених шаф, то серйозні компанії в меблевому виробництві використовують тільки особливе безпечне шкло — удароміцне, або додатково покриті спеціальною плівкою, яка захищає від осколків в разі удару. Якість меблів видно в швах — профілях, в матеріалі, в непомітних з першого погляду деталях.

Не варто забувати і про забарвлення, адже неправильно і підібрана без смаку колірна гамма не принесе радощі, і не додасть затишку приміщенню. Кольори меблів повинні радувати око і гармонувати із загальною стилістикою приміщення.