Які переваги і недоліки є в скляних меблів для дому?

PDF Печать E-mail
09.11.2012 17:34

Які переваги і недоліки є в скляних меблів для дому?Нерідко виходить так, що купуючи меблі, виготовлені із застосуванням скла, ми звертаємо увагу тільки на їх стильну і привабливу зовнішність. Адже у такого матеріалу, як скло, є як переваги, так і недоліки, які можуть доставити деякий клопіт.

Скляні меблі можуть зробити інтер'єр трохи холодноватим, але це не означає, що потрібно поставити на них хрест. Просто слід правильно підібрати відтінок скла, від нього багато чого залежить. Щоб зробити кімнату затишніше, слід вибирати коричневі і помаранчеві скляні меблі для дому. А ось прозоре скло, а також зелений і блакитний кольори створюють менш радісні інтер'єри. Універсальний варіант - матове скло. Крім цього, для оформлення таких меблів активно використовуються різні новомодні технології, наприклад, креш. У цьому випадку створюється ілюзія розбитого скла.

Прозорість скла може бути як його плюсом, так і мінусом. Нерідко скляні меблі для дому активно привертають увагу до огріхів в організації простору або створюють банальні незручності. Наприклад, не кожен відчуває себе комфортно, коли під час трапези через скляну стільницю спостерігає ноги. Виникає порушення зони особистого простору, яке може стати причиною зіпсованого апетиту.

Скляні меблі холодні на дотик - не всім це комфортно. Крім цього, при зіткненні твердого предмета з такою поверхнею лунає досить гучний звук, і це теж не всім подобається.

Переваг у сучасних скляних меблів для будинку теж достатньо. По-перше, не дивлячись на свою візуальну крихкість, вони дуже міцні і не піддаються деформації. Скло для виготовлення таких меблів використовується загартоване, здатне витримувати великі навантаження.

По-друге, такі меблі здатні протягом багатьох років зберігати свій первинний вигляд. При належному догляді, звичайно. До речі, і доглядати за ними досить легко.

Зі скла можна виготовляти меблі найхимерніших форм і забарвлень. Такі предмети інтер'єру допоможуть вдало обіграти будь-який простір.