Як переконатися в якості меблів для дому?

PDF Печать E-mail
09.11.2012 11:32

Як переконатися в якості меблів для дому?Звичайно, існує безліч рекомендацій, як перевірити меблі на якість. Але, по-перше, неспеціалісти в цій області не в змозі вивчити всі нюанси і зробити правильний висновок. По-друге, цих самих нюансів така велика кількість, що є велика ймовірність хоч один з них, але упустити. Але що ж тоді робити? Довіритися доброму імені виробника? Привести з собою в меблевий салон експерта? До речі, останній варіант досить непоганий, але не кожному по кишені.

Слід знати, що навіть у престижному меблевому салоні завжди є шанс нарватися на підробку. І для того, щоб убезпечити себе, потрібно просто попросити у продавця-консультанта сертифікат якості на вподобані меблі для дому. Якщо такий документ вам надати не можуть, то не варто ризикувати, купуючи «кота в мішку». Навіть якщо все акуратно і вселяє довіру, то це не зменшує ризик придбання неякісного продукту. Не кажучи вже про те, що шкідливі речовини, які можуть виділяти такі меблі, на око взагалі не визначиш.

Сертифікації підлягають всі меблі для дому. Саме після успішного проходження цієї процедури можна говорити про те, що меблі безпечні для життя і здоров'я людини, а також володіють достатньою міцністю. Адже під час проходження тестів визначається рівень виділення шкідливих речовин в атмосферу, надійність різних механізмів, навантаження, яке можуть витримати меблі. Пам'ятайте, що рівень виділення формальдегіду повинен наближатися до нуля бути не більше 0,01 мгр. на 1 куб .метр повітря).

Отже, якщо меблі вам сподобалися і всі документи на них в порядку, то можете сміливо оформляти покупку.