Меблі: доставка, збірка, гарантія.

PDF Печать E-mail
25.10.2012 11:53

Доставка і збірка меблівЗробивши вибір і замовлення, залишилося обговорити умови доставки, збірки і, відповідно, гарантії, а потім чекати призначеного терміну. Ось ці моменти і варто обговорити. Почнемо з гарантії, бо саме вона окупає витрачені кошти. Як правило, виробники дають на меблі піврічний – річний термін гарантії експлуатації. Проте тут швидше важливо не гарантійний час, а рекламація. Останнє означає свого роду договір на можливість подати заяву про недоброякісний товар або про не виконання належним чином однією із сторін своїх зобов'язань. Детальна інформація з вищевикладеного приводу стане в нагоді і у випадку, якщо клієнт хоче замовити меблі за ексклюзивним проектом.

Далі доставка і безпосередня збірка замовлення на місці. До речі, збірка привезених клієнту меблів теж свого роду гарантія якості терміну служби. Відмовлятися від неї не передбачливо. Здійснюючи збірку самостійно, замовник позбавляється можливості подати заяву (у разі потреби) про недоброякісний товар. До того ж, технології нині зробили крок далеко вперед, а тому нетямущій в цьому питанні людині буде вкрай скрутно якісно зібрати гарнітур.

Та і самостійна доставка важка. А тому при укладенні договору на виготовлення меблевого гарнітуру по індивідуальному замовленню необхідно факт доставки і збірки обговорити наперед. Як правило, спочатку договір передбачає повний комплекс послуг фірми, що включає в суму вартість доставки і збірки професіоналами.

Далі черга за термінами. Середнім загальним терміном прийнято вважати 50 – 60 днів. Він може досягти і 4 місяців, все залежить від того, звідки транспортуватимуть меблі, який був задуманий проект, які матеріали будуть використані і так далі. Як не дивно, але навіть місяць замовлення гарнітура впливає на кількість днів доставки. Всі моменти рекомендується уточнити перш, ніж здійснювати замовлення.

І, наприкінці, в ажіотажі покупки не варто забувати про специфікацію набуваючого товару і уточнення деталей. Перше — це документ, який в обов'язковому порядку повинен бути присутнім в договорі про замовлення меблів. У нього входитиме схема розташування окремих елементів, артикули, розміри і так далі. А до деталей відносять такі дрібниці як колір (кілька разів уточнити не зашкодить), габарити, наявність або відсутність декору, матеріал і так далі. Це гарантія того, що замовник одержить те, що чекає.