Меблі для будинку - вибір і покупка

PDF Печать E-mail
24.08.2011 12:20

При виборі будь-яких меблів для будинку, необхідно враховувати декілька важливих чинниківМебель, яка призначена для використання у будинку, має особливе своє призначення і виконує особливий ряд функцій. Маючи це на увазі, підбирати меблі для будинку потрібно перш за все враховуючи її зручність у використанні, найбільшу функціональність і, природно, її комфортність.

Якщо розглядати обстановку будинку меблями з погляду функціональності, то це означає звільнення вашої квартири від зайвих меблів, які тільки захаращують вільний простір.

Тобто це означає залишити тільки ті меблі, які дійсно необхідні вам у вашому повсякденному житті.

Задумка оновлення меблів припускає всесторонній розгляд необхідності того або іншого предмету, а також у визначенні його типу, кількості і необхідної якості.
Вибрані вами меблі повинні органічно вписуватись в інтер'єр вашої кімнати, підходити за своїми розмірами вам і розмірам приміщення.

При виборі будь-яких меблів для будинку, необхідно враховувати декілька важливих чинників:

1.Перш за все, необхідно звернути увагу на виробника. Перевагу краще віддавати заводським меблям, тому що по ряду показників (продуманість моделі,  якість обробки матеріалів, обробка деталей і збірка) фабричні меблі часто перевершують меблі, зроблені приватними підприємцями. Адже велика фабрика навряд чи ризикуватиме своєю репутацією, крім того, якість фабричних меблів підтверджується сертифікатами якості і гарантіями.

2. По-друге, зверніть увагу на якість використаних матеріалів і фурнітури. Добре б поцікавитися, який матеріал використовувався при виготовленні меблів – дерево, ДСП чи ж МДФ. У свою чергу, ці матеріали теж бувають різними. Наприклад, дерево може бути різних порід, ДСП – ламінованою, кашированою або шпонованою. Якість меблів, виготовлених з деревного масиву, залежить від того, наскільки якісно він був висушений і оброблений. У меблів же з ДСП повинні бути певна товщина і кромка. Від всіх цих параметрів, в тому або іншому ступені, залежить термін служби ваших меблів. Наявність у меблів ніжок, які регулюються по висоті дуже бажано, оскільки робить установку меблів зручнішою. Фурнітура, так само як і матеріал, повинна бути високої якості. В елементів, що рухаються, робота повинна бути м'якою, без ривків і заїдань; дверні петлі – безшумними; а ручки на дверях і ящиках – якісними і надійними.

3. Зверніть увагу на матеріал оббивки. Залежно від виробника, її існує 4-10 класів, кожний з яких має свої стандарти якості і зносостійкість. Зносостійкість визначається кількістю зіткнень, які повинна витримати дана оббивка. Клас матеріалу, використаного для оббивки м'яких меблів, багато в чому визначає її вартість.

4. І, нарешті, при виборі меблів звернете увагу на конструктивні рішення, які застосовуються до різних видів меблів. Бажано дізнатися, які існують варіанти виконання меблів, яка Вам сподобалася. Раціональність використання простору вашої квартири багато в чому залежить від функціональності меблів. Наприклад, при виборі ліжка, зупиніться на стандартних її розмірах, це дозволить вам заощадити 15-20 % при покупці матраца. А при покупці дивана, бажано уточнити, який механізм трансформації встановлений в ньому, тому що таких механізмів існує теж декілька груп: за способом трансформації і по частоті його використання. Для ліжок і диванів бажана наявність білизняних ящиків.