Натяжні стелі економ – класу

PDF Печать E-mail
22.11.2011 10:30

Натяжні стелі економ – класуПризначення натяжних стель – це створення ідеально рівненої поверхні на стелі, з урахуванням всього цього, висота кімнати знижується тільки на три – чотири сантиметри, або ж на трохи більше, з урахуванням застосування вбудованих світильників для освітлення. Взагалі, натяжні стелі вирішують всі проблеми, які появляються зі стелею раз в декілька років, йдеться про відшаровування штукатурки, постійні білення і так далі. Натяжна стеля служитиме, як мінімум десять років, в процесі експлуатації не потрібен певний підхід, не рахуючи легкого чищення, і то раз на півроку. Якщо ви встановите для себе натяжну стелю, то можна повністю забути про те, що стелі, взагалі, потрібен ремонт.


Для стандартної, простенької обробки в будинках, квартирах та офісних приміщеннях використовуються найдешевші варіанти натяжних стель, тобто пристосування економ – класу. До таких натяжних варіантів відносять багато вітчизняної продукції, звичайно ж, якість серйозно поступається європейським виробникам. Припустимо, якщо ви зупините вибір на матових стелях, то вони практично повністю залишать вас відблисків навколо, при цьому при швидкому перегляді можуть видаватися звичайним біленням, лише ідеально рівна поверхня говорить про штучне покриття. Часто, матові натяжні стелі встановлюються там, де загальний фон в інтер'єрі має спокійний, діловий вигляд, без особливої ефективності, а також химерності обробки.

Сатинові натяжні стелі зовні схожі із сатиновою тканиною, при цьому, віддзеркалення сонячних променів на сатиновому покритті створюють цікаву гру світла, яку реально спостерігати на натуральному сатині. Що стосується глянсових варіантів стель, то вони на п'ятнадцять – двадцять п'ять відсотків дорожче, ніж матові варіанти, але асортимент дійсно здивує своєю різноманітністю. Самі незвичайні відтінки з різними характеристиками блиску, а також відбивними властивостями користуються популярністю серед споживачів. Всього доступно близько ста лакових відтінків практично від кожного європейського виробника.