Освітлення вітальні

PDF Печать E-mail
26.11.2011 10:35

Освітлення вітальніВітальна кімната відповідає відразу за декілька функцій, в ній безпосередньо приймають гостей, дивляться ТБ, розмовляють з сім'єю, а деколи навіть працюють. Виходячи з чого, освітлення вітальні проводиться належним чином, відповідно до правил. Що є секретом прекрасного освітлення?

Це означає, що у вітальні доведеться створити декілька острівців світла, при цьому світильники розташуються на абсолютно різних рівнях. Чудово, якщо у них будуть реостати, тоді ви зможете самостійно регулювати яскравість освітлення. Недалеко від дивану, а також крісел дійсно має сенс розставити мобільні торшери, а можна навіть настільні лампи, вони ж підкреслять відособленість відокремленого куточка. Яскраве, але розсіяне освітлення допоможуть створити підлогові світильники, при цьому абажур повинен бути у вигляді чаші, направленої вгору.

Елементи архітектури, припустимо, арки, колони – виглядатимуть особливо природно, а ще таємничо, якщо підсвітити їх знизу вбудованими в підлогове покриття лампами. Окремі зони у вітальні цілком реально освітити вбудованими в стелю низьковольтними точковими світильниками.