Як правильно перетягнути старі меблі?

PDF Печать E-mail
30.11.2011 12:07

Як правильно перетягнути старі меблі?Якщо вам придивилися якісь меблі, то ними захочеться користуватися, як улюбленим одіянням, а саме, якомога довше. Але ви ж погодитеся, як би вам не припав до душі певний диван, його оббивка має властивість зношуватися, це створює певну незручність перед гостями. Рано чи пізно буде потрібна перетяжка м'яких меблів, з такого питання краще всього звертатися до фахівців.

 

Придбання меблів – це не мале вкладення фінансових коштів, воно деколи не по кишені. З іншої сторони буває важко відшукати меблі, які повністю відповідають вашій ціновій і смаковій політиці. Виходить, що виходу просто немає? Це не так, вам слід скористатися перетяжкою меблів і життя налагодиться.

Багато компаній приємно здивують вас особистим досвідом і професіоналізмом, з м'яких пошарпаних меблів або старої шкіряної, ви одержите розкішне диво, воно ж стане прикрасою в будь-якому з інтер'єрів, до того ж виступить родзинкою у вітальні або кабінеті.
Оббивка предметів меблів шкірою, а ще тканими матеріалами, ремонт крісел, відновлення різних предметів і реставрація антикваріату – це короткий перелік того, що вам здатні надати фахівці. Якщо ви погодитеся, то професіонали готові не просто перетягнути диван або крісло, вони можуть використовувати прекрасні дизайнерські ідеї. Відносно відтінку нової оббивки, а також доповнень м'яких меблів деякими декоративними елементами.

Яскрава, красива оббивка вважається тільки вершиною айсберга. Фахівці тільки при першому погляді на меблі можуть вам сказати, які роботи слід провести, що зробити, щоб меблі перетворилися на красиву і працездатну, як і під час її придбання. Оббивка меблів шкіряним матеріалом і заміна наповнювача усередині пристосування – це найчастіші роботи, які доводиться здійснювати, щоб меблі заграли новими відтінками і могли служити ще багато років.