За якими критеріями слід вибирати меблі для дому?

PDF Печать E-mail
16.11.2012 10:16

За якими критеріями слід вибирати меблі для дому?До основних критеріїв, за якими вибирають меблі для дому, відносяться: її ціна, комплектність (у випадку з набором), габарити, зовнішній вигляд, матеріали. І, звичайно, меблі повинні гармоніювати з навколишнім інтер'єром і просто подобатися.

Перед тим, як вирушати в магазин, слід вирішити для себе, яку суму ви готові витратити на меблі для дому. При цьому найкраще орієнтуватися на оптимальне співвідношення ціна/якість, а не прагнути знайти найдешевший набір.

Досить часто меблі для дому купують в комплекті. Це дуже зручно, до того ж не потрібно турбуватися про сполучуваність предметів меблів між собою. Крім цього, кількість та вид елементів меблевого набору можна вибирати за бажанням. А значить, для кімнати будь-якого розміру можна підібрати відповідний комплект. До речі, у цьому випадку при необхідності можна буде докупити відсутні елементи.

Габарити меблів теж мають значення. Важливо не помилитися з розміром, інакше меблі можуть просто не поміститися в кімнату, не пролізти через дверний отвір або, навпаки, загубитися у величезному просторі. Тому вирушайте в магазин з вимірами приміщення. Непогано було б змоделювати вашу кімнату в тривимірному просторі, щоб подивитися, чи вийде у ній гармонійно розмістити вподобані вам меблі. Такими питаннями зазвичай займаються комп'ютерні дизайнери, які напевно знайдуться в солідному меблевому салоні.

Меблі повинні бути не тільки красивими, але і зручними. Глибина й вишина шаф, полиць і стелажів підбирається з врахуванням комфортного користування ними. Тобто вони не повинні бути занадто глибокими, і навіть сама верхня полиця повинна знаходитися в межах досяжності. Крім цього, простежте за тим, щоб дверцята і ящики відкривалися легко, без прикладання надмірних зусиль. М'якість дивана підбирається з врахуванням індивідуальних особливостей - хтось любить сидіти на м'якому, а хтось цінує аскетичну жорсткість.

Вибір матеріалу - ще один важливий аспект. І тут багато що залежить від ціни. Меблі для дому, виготовлені з масиву деревини, шкіри та інших натуральних матеріалів коштують дорожче. Але в будь-якому випадку, важливо, щоб вони були безпечними для здоров’я і практичними.