Різноманітність диванів

PDF Печать E-mail
28.06.2011 05:56

Диван – це покупка не з дешевихВ першу чергу, перш ніж купити диван, Ви над чим замислюєтеся? Напевно про його розміри, колір, тканину, але це все не відноситься до якості дивана. Не забувайте, що диваном, який Ви хочете купити, користуватиметеся тривалі роки, і саме тому Вам потрібен якісний диван.

Диван – це покупка не з дешевих, думаю, у Вас не знайдеться такої кількості грошей, щоб щороку міняти дивани. Сподіваюся, це Вас налаштувало на покупку не тільки красивого, але і якісного дивана. Коли Ви прийдете в Магазин, де продаються дивани, Вам потрібно буде не тільки просто сісти на диван, який Вам сподобався, також Вам потрібно на нього лягти, і обов'язково перевірити чи працює механізм, при якому диван розкладається.На сьогодні покупці більше схиляються до покупки моделей, що розкладаються. І при покупці такого дивана головну роль грає саме якість механізму, завдяки якому всі частини вибраного дивана приводяться до руху, тобто розкладанню і складанню даного дивана. При виготовленні диванів використовуються різні механізми, які можна віднести до трьох видів: книжка, механізм викочування, і розкладачка. Якщо ж Ви вирішили вибрати розкладачку, то Вам необхідно дізнатися, з чого виготовлена опора, того місця на якому Ви спите. У будь-якого якісного дивана будуть дерев'яні пластини «лати», їх повинно бути не менше 12 штук і вони повинні бути
розташовані в поперечному напрямі. Диван, який має металеву сітку – не кращий вибір. На такому дивані може бути допустима опора, яка була виконана з ременів.

Якщо ж раптом Ви вирішили купити диван викочування, у такому разі звернете увагу на роликовий механізм. Відразу потрібно обмовитися, ніби то якісні механізми можуть пропонувати тільки найбільші виробники меблів, а не всякі кустарі. І ще якщо Вам потрібен якісний диван, то єдиним матеріалом виготовлення є фанера, а не який-небудь інший матеріал. І знайте, що імпортні дивани не призначені для повсякденного спального місця. І пам'ятаєте, що каркас – це ще одна ознака якості дивана. Каркас повинен бути виготовлений з пиломатеріала.

Пиломатеріал в обов'язковому випадку повинен бути добре просушений, інакше він буде впродовж тривалого часу скрипіти. Але ще деякі частини можуть складатися з ДСП, але вони повинні бути забарвленими. Якісний диван також повинен бути м'яким і зручним. В основному використовують три наповнювачі: паралон, пружинний блок, а також пінополіуретан. Не можна сказати, що якийсь з них поганий чи хороший – все залежить від переваги покупця. Але потрібно знати, що сильно м'який поролон може дуже швидко розкришитися. Якісні дивани повинні забезпечуватися чохлами з блискавками для того, щоб їх часом прати. Якщо подушечки
розташовані під невеликим кутом, то буде зручніший.

Ні один кабінет керівника не може обійтися без чудової канапки, яка в першу чергу підкреслить інтер'єр кабінету і підкреслить смак його власника. Оббивка теж є однією з якостей хорошого і якісного дивана, адже оббивка міняє весь зовнішній вигляд дивана під час експлуатації. Флок володіє перевагою, він дуже добре очищається. На сьогодні перше місце займає оббивка, виготовлена з тканини, під назвою шинілл, жаккард або гобелен. Але необхідно знати, що жаккард пранню не підлягає, так що краще його не вибирати. Але є ще один дуже популярний спосіб оббивки – це тканина з тефлоновим покриттям, вона практично не брудниться.

При покупці хорошого, якісного дивана, зовсім немає дрібниць. Потрібно перевірити ще раз всі шви на оббивці, щоб вони ніде не розходилися і були рівними. Потрібно перевірити ще раз рівно чи ні проходить рядок скоб, завдяки яким оббивка кріпиться. Такі дрібниці відразу ж говорять про роботу виробника цього дивана, а також надійність самого виробу. Будь-який диван, який підходить за вищепереліченими ознаками називається якісним диваном. Він Вам прослужить впродовж великої кількості років, і не доставить ніяких проблем.