Поради щодо вибору м'яких меблів

PDF Печать E-mail
16.11.2012 18:19

Поради щодо вибору м'яких меблівДомашнє вогнище - насамперед це те місце, де ми повинні відпочивати. Навіть якщо люди ведуть життя поза домом і повертаються до себе лише з метою переночувати, то без затишного дивана, дивана-ліжка в будь-якому випадку їй не обійтися.

У наших типових квартирах найбільш поширеними предметами м'яких меблів вважаються крісла і дивани. Кушетки та софи (гладкі дивани без бічних частин та спинок) зовсім не так популярні, тому говорити про них ми не будемо.

Які бувають дивани

Зараз найчастіше дивани роблять складними. Деякі з них у вигляді книжки (розкладаються через відкидання спинки) і розкладаються вгору, у вигляді "акордеону". Розклавши диван-"книжку" ми отримаємо півтора спальне місце, а якщо це диван - "акордеон" - повноцінне двоспальне місце. В цілому для однієї людини більш ніж достатньо дивана-"книжки", а для двох звичайно, більше підходить той, що буде розкладатися вперед.

Крім диванів, які розраховані на 3 сидячі місця, зустрічаються ще й дивани поменше, які розраховані на 2 сидіння. В результаті розкладання подібного типу дивана виходить вже півторачне ложе. Так що, якщо у вашій кімнаті ніяк не поміщається великий диван, ви можете купити вищеописаний зменшений варіант і тим самим, вийти з цього положення.

Досить ефектно і презентабельно виглядають кутові дивани. Вони створюють для прийому гостей затишний куточок і організовують простір кімнати. Дуже зручно на кутовому дивані сидіти напівлежачи і при цьому дивитися телевізор або читати. Кутові дивани неймовірно зручні, коли до вас приходять гості. Але необхідно відзначити, що на них не дуже зручно спати: місця з'єднань всіх розкладених деталей дивана можуть заважати і доставляти незручності. Подібних з'єднань у кутовому дивані набагато більше, ніж у звичайному. Втім, цю проблему можна вирішити, підклавши під простирадло на ніч плед, тонкий матрац, і т. п.

Крісла-ліжка теж дуже зручні. Правда, для застосування їх в якості постійного спального місця вони навряд чи підходять, оскільки відпочивати на них тісно і вузько. Але тим не менш, крісла незамінні в таких ситуаціях, коли приїжджають гості в будинок. В даному випадку крісла-ліжка надають безцінну допомогу, завдяки подібним меблям ви завжди маєте в своєму будинку запасні спальні місця.

Купуючи диван, обирайте той, у якого, по-перше, м'яка спинка і, по-друге, важливо, щоб вона була досить високою. У всякому разі, обов'язково стежте за тим, щоб вона не була надто низькою. Диван, який має м'яку спинку, по-справжньому дозволяє розслабитися і добре відпочити.

Порада. Купуючи крісло або диван, не соромтеся, ляжте на ньому і просто посидьте, щоб впевнитися, що вам буде зручно. Нічого страшного немає в тому, щоб повалятися на дивані перш, ніж придбати його. Це дуже логічна і нормальна практика, так як перед покупкою покупець має повне право перевірити товар, тим більше його головну функцію.