Оббивка м'яких меблів

PDF Печать E-mail
16.11.2012 20:21

Оббивка м'яких меблівТепер мова піде про оббивки. Для цієї мети зараз переважно використовуються такі матеріали як: оксамит-велюр, натуральна шкіра, гобеленова тканина, різні оббивні тканини і, звичайно ж, тефлон. Дані матеріали, крім, звичайно ж, натуральної шкіри, виробляються з синтетичних волокон, інакше вони дуже стрімко зношувалися б. Втім, іноді до синтетики все-таки невеликий відсоток натуральної сировини додається: льону, вовни, джуту, бавовни. Щодо візерунків оббивки і квітів, є загальне правило: оббивка з середніми і дрібними за величиною візерунками дуже практична, на відміну від однотонної, бо на ній не так сильно помітні забруднення. У цьому сенсі найкраще себе зарекомендували абстрактні мазки, на даному візерунку плями зовсім непомітні.

Дуже гарно виглядає оббивка світлих тонів, але вона непрактична. За своєю популярністю на одному з перших місць знаходиться оббивка, яка виконана у червоній гаммі. Досить ефектно в інтер'єрі виглядають різні відтінки горобинового, червоного, вишневого і малинового кольору. Завжди доречні сірі та коричневі тони - це класика. Оббивка даних кольорів ще й хороша тим, що до неї підібрати інші елементи оздоблення досить легко. Відмінно виглядає оббивка жовто-auburn тонів: вона додає особливу теплоту і затишок приміщенню. Щодо фіолетових, пурпурних і бузкових відтінків, то хоч вони і виглядають дуже вишукано, але все ж у них є деяка парадність. Вони найкраще підходять для прийому гостей, ніж для створення домашнього затишку. Інші можливі тони, не дуже вдало вписуються в інтер'єр і тому їх небажано купувати.

Оббиті натуральною шкірою м'які меблі, виглядають, поза всяких сумнівів, розкішно. Але інтер'єр в цьому випадку стає офіційним, холодноватим. Немає слів, будь-які шкіряні меблі роблять приміщення багатим і престижним, до такої міри, що це навіть трохи пригнічує. Не з'являється особливого бажання посидіти з книжкою в шкіряному кріслі, бо між можливістю повноцінно розслабитися і шкіряними меблями існує величезна прірва, ось так вона сприймається нами. Загалом, натуральна шкіра - це матеріал, який вимагає поваги до себе, тому він підходить лише для гостьового, парадного інтер'єру.

На сьогоднішній день найбільш популярною вважається оббивка з тефлону. Цей матеріал зовні нагадує тонку замшу. Тефлон досить міцний, але він може витиратися на особливо ходових місцях (немає під сонцем нічого вічного). Тефлон дуже практичний у використанні, його навіть можна мити. Крім цього, він відштовхує пил, чим відрізняється з вигідної сторони від велюру й оксамиту. Є ціле море варіантів для тефлону: візерункові, гладкий, загалом, на абсолютно будь-який смак.

І наостанок пару слів про різні покривала. Чи необхідні вони? Ні. Адже оббивні сучасні матеріали практично не забруднюються, тому немає потреби в захисті від забруднення. Тим не менше, якщо покривало, що накинуто на ваш новісінький диван, підібрано з почуттям стилю і смаку, то чому б і ні?