Терміни виготовлення меблів за індивідуальними проектами.

PDF Печать E-mail
05.11.2012 10:40

Меблі за індивідуальним проектомВиготовленням меблів сьогодні займаються величезна кількість фірм, що як зарекомендували себе на ринку, так і ті , що залишилися в тіні. Безумовно, вони всі займаються виробництвом меблів за індивідуальними проектами клієнтів, співробітничають з фабриками, пропонують ряд стандартних ескізів. Серйозніші компанії в штаті співробітників мають художників і дизайнерів, що допомагають визначитися з вибором стилю, кольору і розміщенням, пропонують авторські проекти і так далі. І ці, здавалося б, головні моменти при здійсненні замовлення, відступають на другий план, коли мова заходить про терміни.

З перерахованими питаннями розібратися замовнику нескладно, є більш значуще питання – питання реальних термінів виготовлення. Отже, набуваючи меблів на замовлення, на які тимчасові рамки повинен орієнтуватися замовник? На сьогодні технічний рівень і можливості фірм значно виросли, а тому оптимальним терміном «чистого виробництва» вважається 3 — 4 тижні, максимум 2,5 місяця, якщо індивідуальний проект спочатку припускав складну конструкцію.

Якщо фірма загрожує клієнту тривалим терміном виготовлення, це може означати, що фірма або не має в своєму розпорядженні необхідних матеріалів (замовник вибрав ексклюзивні породи дерева і так далі) і їх доведеться замовляти, або проект ексклюзивний (новий для технологічної бази фірми) і вкрай дорогий, або фірма не прагне завоювати клієнта.

Тепер варто обговорити терміни замовлення стандартного проекту з індивідуальними змінами. Тобто клієнт прийшов в магазин, вибрав комплект, але бажає, щоб він був виготовлений не ДСП, а з МДФ або оббитий не червоним, а синім матеріалом. У які ж терміни обернеться покупка, наприклад, ліжка на замовлення, називатимемо, «зі складу». Оскільки це стандартний проект, то передбачається, що устаткування і технологія процесу відпрацьована детально, а значить, виготовити якісний товар фірма може протягом не більше 2 тижнів. Внести корективи згідно побажанням клієнта вкрай просто.

І, наприкінці, маленька порада. Вибираючи магазин меблів або компанію виготівника, не варто «купуватися» на величезну кількість партнерів, на співпрацю з масою фабрик. У питанні числа тут краще віддати перевагу меншій цифрі, бо саме вона говорить, як правило, про якісну і плідну співпрацю.