Стілець для ледачих баскетболістів від Emanuele Magini

PDF Печать E-mail
Автор: Данило МОКРЯНСЬКИЙ   
09.05.2013 11:48

Дизайнер Emanuele Magini придумав стілець для тих, хто ні секунди не може без спорту і навіть під час відпочинку марить спортивними рекордами. Володар такого предмету меблів зможе грати в баскетбол прямо сидячи на стільці. Веселий проект одержав назву Lazy Basketball chair.

Найзвичайніший стілець і найзвичайніше баскетбольне кільце — окремо страшно тривіальні і нудні, і що абсолютно не мають нічого спільного між собою. Але тільки на перший, поверхневий погляд пересічного обивателя. Пропустивши ці дві деталі через креативне мислення, можна отримати унікальний результат — стілець для ледачих спортсменів, як перекладається з англійського назва авторського проекту Emanuele Magini.

Яскравий шнур, використаний як декор, додає образу індивідуальності. Незвичайний виріб можна використовувати і як сидіння, і як спортивний снаряд, хоча можна поєднати приємне з корисним. Головне, щоб ідея закинути м'ячик в кільце не прийшла в голову вашій дитині, коли ви сидітимете на стільці з чашкою кави у руці.

Вперше цей проект був представлений громадськості на виставці Salone del Mobile 2013. Він призначений для виробництва і реалізації компанією Campeggi.

Джерело: http://ceprincipat.com/