Чи варто ремонтувати меблі для дому або краще купити нові?

PDF Печать E-mail
17.11.2012 08:24

Чи варто ремонтувати меблі для дому або краще купити нові?Відповідь на це питання залежить від декількох факторів. По-перше, від позиції власника меблів. Адже деяким простіше купити новий диван, ніж займатися, наприклад, перетяжкою старого. По-друге, багато що залежить від характеру пошкоджень і від вартості ремонту. Наприклад, якщо тріснув каркас ліжка, то дешевше буде купити нове ліжко, ніж ремонтувати зламане. Винятком є антикварні меблі для дому. Буває, що їх реставрація коштує чималих грошей, але господарі меблів йдуть на це, тому що вони або дорогі їм як пам'ять про предків, або є рідкісним колекційним зразком.Якщо говорити про м'які меблі, то може знадобитися зміна оббивки, що зносилася. Це найпоширеніша причина, з якої звертаються в ремонтні майстерні. Звичайно, перетягнути меблі буде коштувати дешевше, ніж купувати нові, тим більше, якщо каркас і наповнювач перебувають у повному порядку.

У такому разі возврат долгов для придбання нового гарнітуру для вас не буде нагально необхідним. Ще одна поширена поломка - вихід з ладу трансформаційного механізму. У шаф, буває, перекошуються дверцята. Двері-купе теж нерідко виходять з ладу. Такі поломки досить легко усунути, так і коштувати така робота буде не дуже дорого. Ці та інші послуги по ремонту і реставрації меблів зазвичай виконуються спеціальними майстернями, в яких вам допоможуть також: замінити пружини, усунути механічні пошкодження і тріщини, позбутися від плям на оббивці і твердих поверхнях.

Крім цього, в ремонтній майстерні меблі можна не тільки відремонтувати і відновити, але і надати їй новий вигляд. Така модернізація користується великим попитом. Таким чином, ваші меблі для будинку завжди будуть справні і довго вам не набриднуть. Але, звичайно, тільки вам вирішувати, викидати зламані меблі або зробити з них щось нове.