Головне - планування

PDF Печать E-mail
25.08.2011 07:14

Інтер'єр вітальніПри плануванні вашої вітальні, головне, що необхідно враховувати – це габарити кімнати. Це необхідно для того, щоб ваша вітальня не виявилася не забита меблями. До того ж, при підборі предметів інтер'єру, відразу потрібно визначитися і з тим, з якою метою використовуватиметься вітальня. Адже, якщо ви плануєте влаштовувати в ній веселі дружні вечірки, то оформити її можна в стилі мінімалізму: столик, диван, акустична апаратура і більше місця для веселості.

Але якщо ваша вітальня буде місцем для тихого і затишного проведення часу в колі сім'ї, то і обставити її можна комфортніше: тут вже підійдуть і м'який гарнітур,  і витончена стінка в комплекті до столової групи. А для того, щоб витримати єдиний стиль, можна скористатися повними комплектами меблів для вітальні, які останнім часом стали випускати виробники.

Посидимо, відпочинемо.

Оскільки м'які меблі завжди займають багато місця, то наперед слід продумати її місцерозташування. Існує декілька способів розстановки м'яких меблів. Наприклад, якщо господарі будинку часто проводять час разом у вітальні за прогляданням телевізора, то диван і крісла краще всього буде розмістити буквою «П». Така схема розташування є відкритою.

Для дружніх бесід більш відповідною буде закрита схема розташування меблів, коли диван і крісла стоять один проти одного, наприклад, навколо столика. Звичайно ж, м'які меблі можна розставити і не по строго геометричних фігурах, наприклад, по діагоналі кімнати, на якійсь відстані від стіни. Якщо ж ваш диван виконаний якісно і його задня стінка акуратна, обтягнута тією ж тканиною, що і решта його частин, тоді його цілком можна використовувати для розділення кімнати на різні простори.

Прекрасним способом можна заощадити простір вітальні, якщо використовувати кутові дивани. До речі, при використанні кутових диванів, можна обійтися і без крісел, а для розміщення гостей використовувати пуфи, які додадуть кімнаті більше безпосередності і кокетливої чарівності.

Для просторої вітальні прекрасним рішенням стануть модульні меблі, які дадуть волю вашій фантазії у створенні власних меблевих шедеврів. Оббивка м'яких меблів має не останнє значення. Так, меблі з однотонною оббивкою виглядають компактніше. Контрастна оббивка виглядає дуже оригінально, якщо правильно підібрана. Ну, а якщо ви володієте вишуканим смаком і природною здібністю до компоновки, то можете спробувати підібрати меблі з різною оббивкою.