Важливий не розмір

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:08

Столик для вітальніДійсною прикрасою вітальні може стати журнальний столик. Часто він використовується для дрібних предметів, як то, попільнички або вази з квітами, кавника з чашками, ну і, звичайно ж, журналів. Окрім цього, столики можна використовувати для колекції статуеток, причому таке їх розташування буде навіть ефектнішим, ніж у вітринах. Не обов'язково використовувати один столик: у великій вітальні можна поставити декілька маленьких столиків, зкомпонувавши їх в якусь групу. Як не крути, а головна функція цього предмету – декоративна, саме тому існує величезна кількість моделей на будь-який смак.

Наприклад, форма стільниці може бути будь-якою – прямокутною або квадратною, овальною або круглою, або ж взагалі неправильною.

Дуже зручні столики з поличками, тобто які мають декілька стільниць, на яких можна зберігати книги, журнали. Природно, що за рахунок використання величезної кількості різних матеріалів, журнальні столики дуже різноманітні.

Так, сьогодні актуальні журнальні столики, виготовлені з металу, дерева, пластика, скла, які декоровані шкірою, каменями або їх поєднанням. Великою популярністю користуються скляні столики, оскільки вони легко і органічно вписуються у будь-який інтер'єр і, крім того, візуально додають йому легкість, як би полегшуючи простір вітальні. При цьому можна абсолютно не боятися подряпати або розбити скляний столик, тому що сучасні методи виготовлення скла дають можливість одержати його дуже високої якості і підвищеної міцності.

Ніжки журнального столика – це теж свого роду простір для дизайнерських ідей: вони можуть бути будь-якої форми і в будь-якій кількості (як правило, від однієї до чотирьох). Для тих же, хто віддає перевагу мобільності, більше підійдуть столики на коліщатках.