Місце знайдеться завжди

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:11

Домашній кінотеатр у вітальніНапевно, телевізор з DVD-плеєром або домашній кінотеатр стали сьогодні звичними вже навіть в найконсервативніших будинках. Причому, часто така техніка розміщується саме у вітальні.

З розташуванням маленького телевізора звичайно проблем не виникає – для нього цілком підходить спеціальна ніша в стінці або комод. Але як бути з великою технікою? У таких випадках доречнішою є спеціальна підставка чи ж тумба. Звичайно такі підставки бувають відкритої конструкції на вертикальній основі, до якої прикріплені полиці. Але це також може бути і тумба із стінками або навіть з дверцями. Підставки важливо підбирати так, щоб вони органічно вписалися в інтер'єр, оскільки вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Тому підставка з дерева або дерев'яних плит більше підходить для класичної вітальні, а металева або скляна – для вітальні в стилі «хай-тек».

Крім того, для того, щоб підставка вдало вписалася в інтер'єр, при її виборі необхідно враховувати і її розмір. Звичайно підставка підбирається за розміром діагоналі телевізора, але увагу також потрібно звертати і на габарити інших предметів інтер'єру і самої кімнати.

У невеликій кімнаті велика підставка виглядатиме не зовсім добре, тому РК-телевізор з великою діагоналлю можна буде розмістити навіть на стіні, у такому разі розмір тумби буде не важливий.

Але в ідеалі, на підставці для телевізора повинна поміщатися і вся техніка, яка до нього додається; у такому разі простіше буде заховати кабелі від апаратури за тумбою.