Як правильно вибрати меблі для телевізора і апаратури

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:19

Меблі під телевізорТелеапаратура вже давно міцно влаштувалася в сучасному, навіть найконсервативнішому будинку. Тому дуже часто виникає питання: як же правильно підібрати меблі для телевізора?

Звичайно для розміщення телевізора використовують тумби, підставки, шафи, стійки. При виборі меблів потрібно, перш за все, звертати увагу на стиль, в якому оформлена ваша кімната, а також її колірну гамму. Так, для кімнати в стилі «хай-тек» доречнішими будуть меблі, виконані зі скла і металу (часто використовується алюміній, матовий або полірований). Для класичної вітальні або затишної спальні більше підійде класика – дерево, скло – бажано, щоб вони були спокійних натуральних тонів, виконані, наприклад, у вигляді комода.
Окрім колірного оформлення, важливим моментом є і розміри ваших меблів. Часто, розмір тумби підбирається за розміром діагоналі телевізора, але, одночасно з цим, потрібно враховувати і розміри приміщення, де ви плануєте встановити апаратуру, і від габаритів інших меблів в цьому приміщенні. Тому, якщо ви придбали РК-телевізор з широкою діагоналлю, а кімната, скажімо так, не дуже великих розмірів, то кращим виходом буде розміщення екрану на стіні на кронштейнах. При такому розташуванні розмір підставки ніякого значення не має, а телевізор як би парить над нею.

Інший варіант підходить для домашнього кінотеатру – це розташування стелажів для дисків та іншої апаратури, наприклад, по кутах кімнати. Природно, що якнайкращим варіантом є розташування всієї апаратури в одному місці. Отже, якщо розмір вашої кімнати дозволяє, то краще підбирати меблі для телевізора так, щоб на ній можна було розташувати всю апаратуру (наприклад, на поличках підставки). Крім того, таке розташування апаратури дає можливість заховати всі провідні кабелі за самою підставкою.

Необхідно сказати, що крім усього іншого, при виборі меблів віддавайте перевагу меблям з регулюючими ніжками. Це дасть можливість на нерівній підлозі якісно встановити меблі.
Природно, при покупці звертайте увагу і на матеріал, з якого виготовлені меблі.

Найпопулярніші сьогодні матеріали – метал і скло, а також класика – дерево і скло. Дешевші меблі з ДСП і пластика, але вони менш міцні і менш екологічно чисті. Хоча, і у таких меблів є свої переваги: їх легко можна перефарбувати в будь-який колір і, крім того, вони достатньо легкі, що підвищує їх мобільність. Тому такі меблі більш затребувані в офісах, де часто телевізор використовується для показу презентацій.