Тумби під телевізор в сучасному інтер'єрі: практичність і зручність (частина 2)

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:37

величезний вибір підставок під телеапаратуруКожний з нас, напевно, хоч раз в житті та стикався з проблемою вибору підставки під телевізор. Найважче, звичайно, визначитися з формами.

Сьогодні у продажі є величезний вибір підставок під телеапаратуру. Класичними, найбільш поширеними є прямокутні тумби, невеликі за розміром. Тумба під телевізор у вітальню. Перевага таких підставок в тому, що розмістити їх у приміщенні можна в будь-якому місці, і вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр. Звичайно такі підставки оснащені чорними дверцями і полицями. Полиці для відеомагнітофона або DVD-програвача звичайно розташовуються під стільницею і мають дещо більший розмір, ніж інші. Варто відзначити, що останнім часом намітилася тенденція у створенні тумб з двома секціями. Обов'язковим елементом такої тумби, втім, як і будь-який інший, є спеціальний отвір в задній стінці тумби для виведення кабелів від апаратури назовні.

Разом з класичним варіантом підставки під телеапаратуру існуюють підставки відкритого типу. Їх конструкція складається з вертикальних, звичайно металевих, опор і прикріплених до них полиць, призначених для розміщення на них відеомагнітофона, DVD-програвача, касет, дисків і різних дрібничок як декор. Перевага такої підставки в тому, що до апаратури, розташованої на полицях, постійно поступає повітря, що запобігає її перегріву. Крім того, такі підставки, особливо виконані в стилі хай-тек, виглядають дуже легко навіть при великих розмірах.

Популярними у наш час залишаються і закриті підставки у вигляді шафок. Вони найбільше підходять тим, хто не звик рахувати телеапаратуру прикрасою інтер'єру, або просто не дивиться телевізор часто – закриваючи дверці шафки, ви взагалі забуваєте про існування телевізора в приміщенні. Крім того, телеапаратура, захована за закритими дверцями, менше порошиться.

Для тих же, хто не любить дивитися телевізор весь час з однієї точки, підійдуть підставки з стільницею, що обертається.

Перераховані вище підставки звичайно невеликого розміру. Разом з ними у продажі є і великі тумби з надбудовами у вигляді горизонтальних полиць над телевізором і з боків. У відкриту нішу поміщають телевізор (звичайно розмір його діагоналі не повинен перевищувати 21 дюйм), на полицях під стільницею або над телевізором – відеомагнітофон, DVD-програвач, а в додаткових секціях – касети, диски, аудіо систему і т.п.

Популярні сьогодні також кутові підставки. Вони дозволяють найраціональніше використовувати простір приміщення. Крім того, розміщення телевізора в кутку безпечно: він захищений двома стінками з боків, що знижує ризик його зіштовхнути. Дуже часто до кутових підставок додаються вузькі бічні вертикальні стійки, на яких можна розташувати будь-яку дрібницю. Якщо кутова тумба має чорні дверці, то дуже часто вона виконана з прозорого, тонованого або матового скла, що додає їй легкість і витонченість.