Тумби під телевізор в сучасному інтер'єрі: практичність і зручність (частина 4)

PDF Печать E-mail
25.08.2011 15:41

підставка під телевізорСвіт міняється і разом з ним міняються і меблі. До новацій схильний навіть такий, здавалося б стаціонарний, вид меблів, як підставка під телевізор.

Сьогодні разом з класичними прямокутними моделями на ринку з'являються підставки, що нагадують міні-стінки. Вони представляють собою звичайну тумбу під ТБ, яка з боків обрамлена стійками з поличками або у вигляді шафок. У таких стійках дуже часто навіть присутні невеликі скриньки для зберігання різних дрібних предметів. Така підставка візуально дуже легка. Крім того, будучи максимально практичною, така тумба-стінка не займає багато місця. Звичайно відстань між полицями над телевізором і під ним легко міняється. Полиці можуть бути виконані з будь-якого матеріалу: з ДСП або МДФ, як і корпус тумби, або зі скла.

Дуже оригінально виглядає тумба, яка має як би додаткову стільницю, виконану зі скла, на неї встановлюється телевізор, а під неї на дерев'яну стільницю – відеопрогравач. У результаті створюється таке враження, що телевізор як би парить над тумбою.

Ефектні і оригінальні тумби, виконані в стилі мінімалізму. Наприклад, підставка може бути виконана в класичному стилі, тобто звичайною прямокутною, але колір її буде чорний матовий, а дверці виконані з матового скла. Така підставка буде просто ідеально гармонувати зі сріблястим чорним екраном телевізора.

Дуже популярні сьогодні меблі, виконані в стилі японського мінімалізму. Яскравий приклад – це тумба, виготовлена на вигляд з простих дерев'яних дощок. Шик такої тумби в тому, що виготовлена вона повинна бути тільки з деревини вищої якості, тільки в цьому випадку можна буде насолодитися геніальністю такої граничної простоти.

Загалом, слід сказати, що тенденції зводяться до найбільшого зменшення розмірів підставки під телевізор з причини того, що розмір самого телевізора і додаткової апаратури постійно зменшується. Але, проте, традиційними залишаються полички і підставки для дисків.

Що ж до колірного рішення підставок під телевізор, то варто відзначити, що сьогодні популярності набувають світлі тони. Раніше модним було придбання тумби неодмінно під колір телевізора, тобто чорної або темно-сірої. Сьогодні ж, коли телевізори часто мають сріблястий відтінок і навіть декоровані світлим хромованим металом, підставки також стають світлими, більше використовують металу і скла, що також «освітлює» тумбу в тон телевізору. Причому слід сказати, що така тумба світлих тонів чудово вписується в будь-який інтер'єр, не виділяючись в ньому і не обтяжуючи його.

Одночасно із світлими відтінками популярне темне дерево, природно натуральне. Дуже популярний сьогодні знову темний горіх з його прекрасним малюнком. Тумби з темного дерева виконуються у стилі мінімалізму і доповнюються різними світлими елементами – склом, металом.