Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Елітні меблі

Мойки Blanco – кухонное изобилие

PDF Печать E-mail
Автор: Алексей МИНАКОВ   
03.08.2013 19:23

На кухне нельзя обойтись без мойки. Ее отсутствие может сильно усложнить жизнь хозяйке. В кухонной мойке и посуду можно помыть, и продукты, и даже утилизировать пищевые отходы. Именно такими многофункциональными являются современные мойки.

Оновлено 21.04.2016 05:38
Подробнее...
 

Проститутки Москвы и крепкая дружба

PDF Печать E-mail
Автор: Яна ВОЛОСОЖАР   
26.07.2013 15:55

Так сложилась жизнь, что с другом моего детства мы живем в разных городах. Но когда я приезжаю к нему, мы непременно отлично проводим время.

Мы можем менять рестораны, куда ходим ужинать, или ночные клубы, где танцуем.

Подробнее...
 

Як вибрати стільці і столи для кафе і будинку

PDF Печать E-mail
17.11.2012 10:26

Як вибрати стільці і столи для кафе і будинкуСтільці

Вибираючи стільці насамперед звертаємо увагу на габарити приміщення і дизайн інтер'єру.

Для приміщень невеликої площі краще вибрати стільці невеликих розмірів, наприклад Molino, Tina або Marino. Або, щоб додати інтер'єру легкість, придбати стільці з ажурними спинками.

Якщо ви час від часу організовуєте заходи та урочистості, розраховані на достатньо велику кількість людей, а на кожен день вам потрібно меншу кількість стільців, виберіть штабельовані моделі. Для кафе і барів краще вибрати модель Amaro, а для домашнього використання - табурети Chico.

Подробнее...
 

Меблі з масиву

PDF Печать E-mail
05.11.2012 19:14

Набір меблів для вітальні ОрхідеяМеблі з масиву стають все більш популярними на ринку. Це пояснюється цілою низкою факторів. Перший з них очевидний - це її якість і надійність. За даними показниками такі моделі відірвалися на недосяжну висоту від аналогів з дешевих матеріалів, таких як ДСП і МДФ. Деревна стружка набагато менш міцна і нерідко ламається навіть без сильного впливу.

Адже людина купує меблі заради життя, а не навпаки, жертвує якістю життя і здоров'я заради того, щоб щось купити.

Подробнее...
 

Покупка меблів. Огляд цін і якості.

PDF Печать E-mail
29.10.2012 10:15

Меблі для кабінетуПокупка меблів – важливий і відповідальний крок для кожної сім'ї. По-перше, це достатньо витратна «справа», по-друге, меблі купуються, як правило, на достатньо тривалий період користування, тому не варто проявляти поспіх або халатність у виборі. Краще грунтовно продумати, підібрати найбільш відповідний варіант, а вже потім купити меблі для свого будинку.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3