Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Справжній ексклюзив - італійські меблі на замовлення

PDF Печать E-mail
25.08.2011 07:26

М'які італійські мебліЗа останні роки італійські елітні меблі стали доступніші. Все більше людей з достатком вважають за краще придбання красивих меблів, тому виробники все більшу увагу приділяють саме дизайну і стильовому вирішенню меблів.

Будь-який покупець, купуючи меблі, підбирає їх так, щоб вони не просто мали привабливий дизайн, але і були практичними і корисними у використанні. Уявимо собі, що в одному з меблевих салонів ви побачили просто шикарну стінку, але ви, на жаль, вважали за краще б не захаращувати простір вітальні, а встановити тільки тумбу під телевізор, якої серед секцій немає. В цьому випадку прекрасним рішенням проблеми стане замовлення на виготовлення цієї тумби в стилі цієї італійської стінки. Сьогодні меблі, виготовлені під замовлення, стають просто панацеєю для вирішення всіх проблем у створенні інтер'єру. Дуже багато крупних компаній по виробництву меблів пропонують не тільки готові меблі, але виготовлення їх підзамовлення, внаслідок чого, ви одержите меблі, які до міліметра відповідають вашим вимогам і міркам, та ще і вашого улюбленого кольору.

Меблі, що виготовляються за індивідуальними замовленнями, завжди в шані у замовників, адже вони відповідають всім вимогам, які пред'являє до них власник. Найчастіше крупні компанії, про які ми сказали, співробітничають безпосередньо з італійським виробником, тому ціни часто на ексклюзивні меблі практично такі ж, як і на готові італійські меблі. Звідси вся перевага замовлення меблів – ви одержуєте ексклюзивні італійські меблі за прийнятними цінами типових моделей. Крім того, замовляючи меблі, ви можете вибрати абсолютно інші матеріали і фурнітуру, ніж ті, що використовувалися для виробництва типових меблів.

Придбавши меблі, нам часто доводиться підганяти приміщення під параметри цих меблів. Замовляючи індивідуальні меблі, ви економите ще і на переплануванні, оскільки ці меблі будуть підігнаніпід кожен сантиметр вашого приміщення, крім того, величезна увага приділятиметься проектуванню самих меблів.

Виробники меблів мають до кожного клієнта свій індивідуальний підхід, який гарантує, що в результаті ви одержите унікальні меблі на всі сто процентів, що природно набагато зручніше за придбання нестандартних вже готових меблів в салоні. Адже набагато приємніше одержати довершені і ексклюзивні меблі, ніж шафка з укороченою поличкою і меншої висоти.