Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Італійські меблі

PDF Печать E-mail
13.06.2011 12:25

Сучасні італійські меблі об'єднують в собі багатовікові традиції і новітні технології виробництва. Завдяки цьому вони володіють вишуканістю, красою, надійністю і широкою функціональністю.

Матеріалом для виготовлення клеєного меблевого бруса, як правило, є хвойні породи деревини, такі як сосна, ялина. Твердіші і цінніші породи деревини (клен, дуб) застосовуються для виготовлення ексклюзивних варіантів італійських меблів, до яких пред'являються вимоги високої міцності. Для виготовлення меблів Італії використовується виключно добірна деревина без наявності яких-небудь вад. Обов'язковий етап виробництва бруса - ретельна сушка при певній температурі і вологості. Потім йде процес вимочування бруса в спеціальному складі, який забезпечує високу стійкість меблевого бруса до деформації і розшарування.

Для виробництва порівняно недорогих італійських меблів як основний матеріал використовують ДСП або МДФ. Слід зазначити, що МДФ також застосовується в італійських меблях для імітації структурного різьблення.

Італійські меблі характеризуються також наявністю всіляких заокруглених фігурних елементів, для виготовлення яких використовують багатошарову фанеру. Кожен конкретний елемент меблів виготовляють за допомогою спеціального фігурного преса. Прикладом таких заокруглених елементів меблів Італії можуть бути боковини і узголів'я ліжок, дверці комодів і шаф, лицьові частини висувних ящиків тощо.

Скляні деталі, які присутні в італійських меблях, додають їй легкість і візуальне збільшення простору. Наприклад, зі скла можуть виготовлятися полиці, двері шаф, всілякі перегородки та ін.

Додаткову вишуканість і неповторний стиль італійських меблів додають різні металеві елементи, виконані з нержавіючої сталі або алюмінію.

Для обробки італійських меблів використовуються різні матеріали натурального і штучного походження. Особливо слід зазначити спосіб обробки італійських меблів за допомогою сухозлітного золота, яке додає їй королівської розкоші.

Досить часто в меблях Італії присутня обробка шпоном, який є тонким зрізом цінних порід деревини. Наклеювання шпону на основний дерев'яний матеріал виконують смугами з подальшою сушкою з використанням преса.