Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Стилі меблів

PDF Печать E-mail
27.11.2011 18:58

Стилі меблівВ даний період часу при широкій різноманітності стилів досить рідко можна відшукати щось чисте в єдиному напрямі, без домішку різних елементів. Зараз на ринку виробники представляють величезну кількість пропозицій, просто очі розбігаються. Але якщо є бажання, то у всьому можна розібратися.

Припустимо, меблі Ренесансу виконуються, як архітектурна споруда з шикарними колонками. Колір меблів Ренесансу має натуральний відтінок дерева. Столи у такому разі йдуть двох типів – прямокутні з товстою стільницею, а також декількома опорами, а ще одноопорний варіант із стільницею круглої форми, шестикутної або восьмикутної.

Далі, стиль Бароко відрізняється підвищеною динамічністю форми і неспокійним ритмом кривих ліній, в декорі присутня позолота.
При цьому меблі оббиваються декоративною тканиною, а після прикрашаються бахромою.

Блискучим завершенням у стилі барокко вважається Рококо. Цей стиль вітається в будуарах і салонах, різьблення по дереву стає набагато меншим, замість нього йдуть бронзові накладки на різноколірний лак. Меблі в стилі рококо ніби зроблені з пластичної маси, в даному стилі вітаються ніжні відтінки пастельної спрямованості. У класичному варіанті вже не видно злитих деталей в єдину масу, тут повністю підкреслюють конструктивний принцип. М'які меблі обов'язково оббиваються однотонними тканинами, а ще тканинами з квітковим орнаментом. Досить часто в цьому стилі пробують кольорові лаки при цьому з поєднанням з легкою позолотою в окремих деталях.

Ще в інтер'єрі вітається стиль ампір. Меблі в даному напрямі схожі з архітектурними спорудами.

Стилі меблів потрібні, щоб підкреслити індивідуальність в інтер'єрі. Взагалі, історія стилів меблів починається з глибокої старовини, передає дух епох. Наприклад, основна концепція модерну полягає в єдиному ансамблі, все здійснюється за проектом, модерн може зробити непросту систему лінійного орнаменту, в підставі якого закладені мотиви безумовно стилізованих відтінків.