Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Покупка меблів. Огляд цін і якості.

PDF Печать E-mail
29.10.2012 10:15

Меблі для кабінетуПокупка меблів – важливий і відповідальний крок для кожної сім'ї. По-перше, це достатньо витратна «справа», по-друге, меблі купуються, як правило, на достатньо тривалий період користування, тому не варто проявляти поспіх або халатність у виборі. Краще грунтовно продумати, підібрати найбільш відповідний варіант, а вже потім купити меблі для свого будинку.

Сьогодні меблеві магазини пропонують своїм покупцям настільки широкий вибір меблів, що відразу зорієнтуватися в пропонованому асортименті і вибрати найбільш відповідний варіант не завжди виходить. Отже, що ж потрібно знати при покупці меблів?

По-перше, для якої кімнати вона призначена. При виборі меблів необхідно враховувати стиль і інтер'єр приміщення, де її планується встановити.

По-друге, наскільки інтенсивним буде її використання. Наприклад, диван може служити виключно місцем для вечірнього відпочинку в колі сім'ї чи ж додатково бути ще і спальним місцем.
Залежно від цього вибирається і конструкція меблів, оббивка і інші параметри. Те ж саме стосується випадків, коли в будинку у вас є тварини чи ж ваші діти ще маленькі. У цих випадках потрібно вибирати стійкішу до зовнішніх дій і прості в догляданні меблі (можливо, це навіть будуть не дуже довговічні і недорогі меблі, що задовольняють ваші потреби в даний момент), тоді як, скажімо, для своєї спальні можна вибрати і вишуканіший варіант – світлий відтінок, дорогий матеріал.

Які б меблі ви не вибирали (кухонний гарнітур, м'які меблі або стильна шафа-купе), найважливішими параметрами для будь-якого покупця залишаються якість використовуваних матеріалів і виконання, а також співвідношення ціни за пропоновану якість. Але не варто забувати, що меблі повинні в першу чергу подобатися вам, бути зручними в експлуатації і приносити радість від своєї присутності у вашому будинку. Це не менш важливий параметр, ніж ціна або якість, і йому варто приділити досить уваги при виборі.