Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Загальне

Базальтові плити в будівництві

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:57

Базальтові плити в будівництвіПісля того, як натуральний камінь, дарований природою – базальт піддається певній технологічній обробці, з нього випускають базальтове волокно, його ж використовують, як вогнетривкий матеріал. Під час обробки утворюється базальтовий пил, його з успіхом використовують у вигляді антикорозійного покриття. Базальтове покриття проти корозії вважається стійким до будь-яких з агресивних середовищ, це торкається і кислотних покриттів. Дана корисна властивість використовується навіть в автомобіле і кораблебудуванні, а ще у житловому будівництві. Базальтові плити вирізують конкретно з кар'єрів, завдяки відкритому способу, при цьому все робиться з базальтового волокна.

Подробнее...
 

Варіанти пральних машин

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:54

Варіанти пральних машинНа ринку представлені різні види пральних пристосувань, вони між собою відрізняються ціною, а також експлуатаційним характеристиками. Розрізняють вертикальне і фронтальне завантаження, при цьому з ручним, а також автоматичним управлінням, вбудовувані конструкції і такі що окремо стоять. Ринок даного товару пропонує пральні машинки з сушкою для білизни, а також без неї, вузькі і повногабаритні, висотою в стіл, але можна підібрати і компактніший варіант. З урахуванням відсутності загального законодавства відносно термінології різні фірми використовують різні терміни, щоб позначити стандартні режими і функції пральних пристосувань.

Подробнее...
 

Поліетиленовий водопровід – це маса переваг

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:25

Поліетиленовий водопровід – це маса перевагПоліетиленові водопровідні труби застосовують у будівництві і ремонті зовнішніх трубопроводів, які транспортують воду для питного і господарського водопостачання. Виготовляються з поліетилену різних класів. Колір чорний з синіми смугами маркування. Труби, які випускаються в прямих відрізках, виготовляють завдовжки 12 м або будь-якого розміру за бажанням замовника. Температура води не повинна перевищувати 65 градусів за Цельсієм.

Подробнее...
 

Незвичайні стільці – нотка креативу у вашому інтер'єрі

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:16

Сьогодні стілець це не просто предмет меблів з ніжками і спинкою, призначений для сидіння, це ще і в ряді випадків витвір мистецтва. Вони можуть відмінно доповнити інтер'єр у вашому будинку.

Гостинні господарі завжди запропонують сісти своїм гостям, а це означає, що стільці будуть удостоєні особливої уваги. Стільці незвичайного вигляду або, як їх ще можна назвати, креативні стільці, можна зустріти в колекціях багатьох виробників меблів, у тому числі і дизайнерів з декораторами. На їх думку, він повинен не тільки виконувати свою основну функцію – служити місцем для сидіння, але ще і гармонійно доповнювати собою інтер'єр і бути предметом, гідним милування. Не всі з першого погляду можуть визначити, що вони дивляться не на звичайний даремний предмет інтер'єру, а на цілком функціональну одиницю меблів.

Подробнее...
 

Як зробити ремонт із задоволенням?

PDF Печать E-mail
27.11.2011 18:56

Як зробити ремонт із задоволенням?Ремонт житлового приміщення – справа не проста, а то ще і дуже копітка, зважитися на нього непросто навіть людям з деяким досвідом і достатньою кількістю фінансових коштів. До речі, ви можете переглянути, як інші робили ремонт вдома своїми руками, напевно вдасться почерпнути багато корисної інформації. Будьте готові до того, що доведеться вирішувати величезну кількість питань з приводу того, який з матеріалів буде краще виглядати, з чого почати і так далі. Спочатку, просто для себе складіть точний кошторис на ремонт, далі підпишіть договір з виконавцями, ціни у багатьох фірм стоять на відмітці дрібнооптових, до того ж ви одержите гарантію якості.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7