Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Корпусні меблі

PDF Печать E-mail
13.06.2011 10:49

Корпусні меблі за своєю суттю є тими меблями, які не належать до типу м'яких меблів. До цього типу зараховують столи, стільці, комоди, буфети, шафи, меблі для кухні, стінки, меблі для ванної кімнати, а так само меблі для спальні, у тому числі і ліжка. Всі ці меблі називаються корпусними, за рахунок того, як вони виготовлена. Для виготовлення корпусних меблів до недавнього часу використовувалася виключно деревина, але, враховуючи нові віяння в моді, останнім часом використовуються такі матеріали, як камінь, скло, метали і пластик різних конфігурацій. Матеріал, з якого будуть виготовлені меблі для тієї або іншої кімнати, потрібно вибирати дуже ретельно. Найбільш поширеними є меблі, виготовлені з деревних масивів. Вони не тільки екологічно чисті, але і мають дуже приємний зовнішній вигляд. Цінові відмінності меблів, виготовлених з масиву дерева, дуже істотні. Наприклад, якщо меблі зроблені з соснового масиву, то їх ціна досить помірна, а якість дуже висока.

Дуже популярними в західних країнах є меблі, виготовлені з березового масиву. Світле дерево високої щільності і міцності приваблює дуже багатьох. Для кімнати, в якій спатиме дитина, так само краще вибирати меблі з дерева. Вони дуже зручні, а різноманітність стилів і видів настільки велика, що ви зможете вибрати саме те, що вам сподобається. До класу дорогих меблів зараховують ті, які зроблені з масивів благородних дерев, а саме бука, дуба і горіха.

Такі меблі володіють низкою якостей, які дуже цінуються серед різних матеріалів. Матеріал легко обробляється, після покриття спеціальним лаком не псується, не пропускає вологу, володіє твердістю і довговічністю. Для виготовлення меблевого щита використовують декілька окремих брусків, які за спеціальними технологіями сполучають воєдино, для отримання міцнішої і довговічнішої конструкції, а так само в тих випадках, коли потрібно виготовити деталі великого розміру. Виготовляється меблевий щит з твердих і міцних порід дерева, але при цьому, після виготовлення, його можна покрити шпоном, який виготовляють з найбільш цінних порід дерева, для додання йому благородного зовнішнього вигляду. Для того, щоб робити задні стінки шаф і каркаси для деяких видів меблів, використовують звичайні фанерні листи різного ступеня міцності. Але при цьому фанерні листи використовують украй рідко для того, щоб виготовити несучі або основні частини меблів.