Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

По догляду за рослинами

PDF Печать E-mail
24.11.2011 13:26

По догляду за рослинамиУ літній період багато росіян та українці звертаються до садівників з питаннями: чому листя дерев жовтіє завчасно, і чому їх улюблений сорт яблук білий налив, не встигнувши достигнути, обпадає. За словами фахівців, це можна пояснити декількома причинами. Перша полягає в тому, що грунт землі не підходить кореневій системі дерев по рівню кислотності. Друга причина – в тому, що господарі саду неправильно обробляють дерева. Таким чином, у шкідників є хороша можливість, позбавити власника земельної ділянки левової частки врожаю.
Багато хто вважає: якщо рослина добре розвивається, означає, її не потрібно окропляти спеціальними розчинами. А ось фахівці дотримуються іншої думки. Експерти впевнені: на ранній стадії проблеми усунути набагато простіше, тому ретельної обробки потребують всі види рослин.

В осінній період садівники рекомендують вчасно вивозити з палісадників опале листя. Його у жодному випадку не можна палити.

Під час горіння листя виділяє отруйні речовини, які супроводять прогресуванню багатьох хронічних захворювань. Якщо відмітили на дереві хворий лист, відразу ж видаліть його. Буде набагато краще, якщо ви винесете його далеко за межі саду.

Враховуючи те, що оси і джмелі вражають небезпечних шкідників, постарайтеся привертати увагу цих комах до плодово-ягідних рослин. Садових шкідників поїдають сонечка, павуки і златоглазки. Щоб зайці не точили зуби об кору дерев, встановіть огорожу. Якщо хочете захистити персики, яблука, черешню і абрикоси від птахів, можете навісити сітку з дрібними рослинами. Таким чином, ви зможете захистити рослини.