Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Світлопрозорі конструкції

PDF Печать E-mail
25.11.2011 10:31

Світлопрозорі конструкціїСьогодні в більшості будівель, які відносяться до будівельного ринку, проскакує часто словосполучення світлопрозорі конструкції, на перший погляд поєднання даних слів говорить саме за себе, проте це тільки на перший погляд. Насправді справжній сенс можуть зрозуміти тільки фахівці, які працюють в даній сфері.
Світлопрозорі конструкції – це огорожа конструкції, основним призначенням вважається забезпечення природної освітленості, а ще необхідної звуко і теплоізоляції. Вони можуть бути і самостійною будівлею, що окремо стоїть, і такою, що ще примикає до установи, або бути її частиною. По місцю розташування світлопрозорі конструкції можуть бути зовнішніми і внутрішніми.

Внутрішні є огорожею конструкції, яка розділяє простори не стикаючись із середовищем, яке оточує. Зовнішні світлопрозорі конструкції вважаються конструкціями, які відокремлюють внутрішній простір від зовнішнього середовища, при цьому, утворюючи замкнуту оболонку, яка може полягати із світлопрозорими конструкціями або в комплексі з іншими захищаючими конструкціями.