Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Ремонт починається з вхідних дверей

PDF Печать E-mail
26.11.2011 14:43

Ремонт починається з вхідних дверейВи вирішили порадувати своїх домочадців і стати творцем затишку в будинку? Поза сумнівом, домашній затишок – це чудово, але безпека цього затишку ще важливіша. Для того, щоб забезпечити безпеку вашого житла повною мірою необхідно правильно вибрати вхідні двері.

Для вхідних дверей існують певні оцінні критерії. До першого критерію відноситься захисні властивості вхідних дверей. Двері повинні бути не тільки надійними, щоб повною мірою протистояти грубій фізичній силі, але і мати непрості замки, відкрити які без ключа не було б можливим. Вхідні двері можуть бути також пожежостійкими, куленепробивними і т.д.
Біля вхідних дверей повинна бути надійна тепло- і звукоізоляція. Для її виготовлення не повинні використовуватися шкідливі для здоров'я і токсичні матеріали. Також важливо, щоб двері вам подобалися, були красивими, і не були скрипучми або галасливими.

Конструкція хороших вхідних дверей містить в собі цілісний сталевий лист, який виготовлений без зварних швів. Якщо у листа присутні подібні шви, то вони ризикують тріснути після парочки сильних ударів важким предметом. Також обов'язково щоб біля дверей були налічники, за допомогою яких можна приховати зазор між коробкою і закритими дверима. Інакше зловмисники за допомогою лому можуть вивернути двері разом з коробкою.

Важливим критерієм безпеки, є те, щоб вхідні двері в квартиру, а зокрема її дверна коробка була надійною і дуже міцною, адже саме на неї припадає все основне навантаження.