Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Будівництво турецьких лазень

PDF Печать E-mail
27.11.2011 16:50

Кожний з нас всіляко прагне до тепла, затишку і якісного відпочинку. А, як відомо, найкорисніший вид відпочинку – це відвідини сауни, здатний подарувати вам відчуття тепла і комфорту.

До того ж на сьогодні існує можливість створення цього блага цивілізації прямо у своїй квартирі, дякуючи чому ви зможете насолодитися банними процедурами в будь-який слушний для вас час.
Будівництво турецьких лазень хамам, фінської сауни або російської парної – достатньо трудомісткий і копіткий процес, для здійснення якого необхідна наявність спеціального устаткування і професійних навиків. Тому для отримання справжньої лазні з дотриманням всіх покладених технологій, необхідно звертатися до послуг професіоналів в цій області, що мають відповідний досвід і репутацію.

Звичайно при споруді турецької лазні дотримуються наступної схеми: спочатку йде передбанник, увінчаний високим куполом, потім просторе проміжне приміщення, призначене для відпочинку після обмивання, і нарешті, сама лазня. Стіни і підлога в хамамах звичайно облицьовувалися кам'яними плитами, а лавки усередині лазні в основному роблять мармуровими. Існує також розділення турецьких лазень на чоловічий і жіночий сектори.

А для квартир в багатоповерхових будинках частіше використовуються фінські міні – сауни. Замовивши професіоналам будівництво сауни під ключ у себе вдома, ви можете бути на 100% впевпені, що одержите в результаті повністю обладнану парну, виконану з максимально строгим дотриманням всіх норм і параметрів. Проте при отриманні готового замовлення все ж таки краще перевірити відповідність його деяким пунктам. Так, наприклад, для обробки сауни найчастіше використовують такий матеріал, як натуральне дерево, причому самих різних порід, починаючи від липи і закінчуючи канадським кедром. А для того, щоб ваша парна гармонувала з внутрішнім вбранням дому, її оформлення повинно максимально відповідати дизайну решти приміщень, особливо розташованих з нею в безпосередній близькості.

Продаж саун на сьогодні набуває великих оборотів. Комерційні фірми, що займаються їх створенням, прагнуть всіляко вистояти в конкурентній боротьбі, пропонуючи своїм клієнтам все більш високу якість виконання замовлення і вельми обширний перелік додаткових послуг (продаж аксесуарів, ремонт і обслуговування саун) за все меншу вартість.