Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Як зробити ремонт із задоволенням?

PDF Печать E-mail
27.11.2011 18:56

Як зробити ремонт із задоволенням?Ремонт житлового приміщення – справа не проста, а то ще і дуже копітка, зважитися на нього непросто навіть людям з деяким досвідом і достатньою кількістю фінансових коштів. До речі, ви можете переглянути, як інші робили ремонт вдома своїми руками, напевно вдасться почерпнути багато корисної інформації. Будьте готові до того, що доведеться вирішувати величезну кількість питань з приводу того, який з матеріалів буде краще виглядати, з чого почати і так далі. Спочатку, просто для себе складіть точний кошторис на ремонт, далі підпишіть договір з виконавцями, ціни у багатьох фірм стоять на відмітці дрібнооптових, до того ж ви одержите гарантію якості.
Практично найоптимальніший час для початку ремонту – кінець весни, конкретніше квітень і травень, тим паче, що якийсь час витратите на узгодження дизайну і пошук відповідних фахівців. Якщо є бажання зробити ремонт в липні і серпні, то враховуйте той факт, що багато людей йдуть у відпустку, за браком працівників на фірмі підвищиться вартість виконуваних послуг. Головне, ніколи не планувати ремонтні роботи на зиму, так ви зіткнетеся практично зі всіма технологічними проблемами.

Капітальний ремонт житла обов'язково починається з демонтажу застарілих стінних конструкцій, забираються перегородки і знімаються різні покриття, це є найбруднішим етапом проведення робіт. Якщо є бажання уберегти паркет, то можливо незамінною помічницею виявиться поліетиленова плівка, а зверху вона покривається оргалітом. Але як би ви не намагалися захистити власну підлогу, якщо товщина покриття не значна, напевно все доведеться міняти. На наступному етапі, звичайно ж, міняються віконні блоки, встановлюються укоси і підвіконня, після установки даних елементів, гарненько обтягніть вікна плівкою і можете продовжувати ремонт в тому ж настрої.