Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Незвичайні стільці – нотка креативу у вашому інтер'єрі

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:16

Сьогодні стілець це не просто предмет меблів з ніжками і спинкою, призначений для сидіння, це ще і в ряді випадків витвір мистецтва. Вони можуть відмінно доповнити інтер'єр у вашому будинку.

Гостинні господарі завжди запропонують сісти своїм гостям, а це означає, що стільці будуть удостоєні особливої уваги. Стільці незвичайного вигляду або, як їх ще можна назвати, креативні стільці, можна зустріти в колекціях багатьох виробників меблів, у тому числі і дизайнерів з декораторами. На їх думку, він повинен не тільки виконувати свою основну функцію – служити місцем для сидіння, але ще і гармонійно доповнювати собою інтер'єр і бути предметом, гідним милування. Не всі з першого погляду можуть визначити, що вони дивляться не на звичайний даремний предмет інтер'єру, а на цілком функціональну одиницю меблів.
На Українському ринку меблів креативні стільці не так поширені як за кордоном, але спостерігається тенденція до збільшення попиту на них – адже сьогодні кожен хоче підкреслити свою індивідуальність, а затишний і гармонійно обставлений будинок це наша візитна картка. Серед міст, де можна придбати креативні і незвичайні предмети меблів і інтер'єру, у тому числі і стільці Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одеса, Донецьк і інші великі міста.

Небуденні ідеї найчастіше народжуються у нестандартно мислячих людей з розвиненою уявою. Вони генерують ідеї, зв'язуючи незв'язне. Креативні стільці найчастіше мають незвичайне дизайнерське рішення, що дозволяє поглянути на цей предмет меблів іншими очима.  Вони можуть бути простими і зручними, подібними музейним експонатам, відрізнятися яскравістю образу, бути втіленням модернізму або постмодерну. Вони не обов'язково повинні бути дорогими, серед них зустрічаються такі, які, не дивлячись на достатньо просту конструкцію, мають «благородний» вигляд завдяки незвичайному дизайнерському рішенню.

Виготовляють їх з синтетичного (пластик, скло, алюміній) матеріалу або з натуральної сировини. Забарвлення може бути найрізноманітніше. При створенні незвичайних стільців часто поєднують, на перший погляд, зовсім не поєднувані предмети і матеріали, дотримуючись двох основних істин — стілець повинен бути надійним і комфортним. Це можуть бути колеса від велосипеда, імітація гусениць танка, використання натурального каменя для його виробництва або кілометрів різноколірних ниток. Деякі створюються зовсім не для зручності і комфортного відпочинку, а як витвори мистецтва, призначені для створення додаткового шику і ексклюзивності в інтер'єрі. У будь-якому випадку креативність нікого не залишать байдужим – вони завжди привертають увагу і ви швидше за все не зможете встояти щоб не придбати собі один з них.

Дизайнерські речі, у тому числі і стільці, не тільки служитимуть за призначенням, але ще і прикрасять ваш будинок, радуватимуть око і служитимуть предметом гордості під час відвідин гостями вашого будинку.