Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Поліетиленовий водопровід – це маса переваг

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:25

Поліетиленовий водопровід – це маса перевагПоліетиленові водопровідні труби застосовують у будівництві і ремонті зовнішніх трубопроводів, які транспортують воду для питного і господарського водопостачання. Виготовляються з поліетилену різних класів. Колір чорний з синіми смугами маркування. Труби, які випускаються в прямих відрізках, виготовляють завдовжки 12 м або будь-якого розміру за бажанням замовника. Температура води не повинна перевищувати 65 градусів за Цельсієм.
Поліетиленові труби володіють масою переваг перед сталевими трубами. Вони несхильні до корозії. Властивості поліетилену можуть гарантувати відмінну стійкість до зовнішніх дій і герметичність. Вони не потребують спеціального катодного захисту, що є можливістю заощадити частину коштів. Із збільшенням діаметру труби, збільшилася і пропускна спроможність. Можна понизити витрати на монтаж і транспортування за рахунок зменшеної товщини стінки труби і маси виробу.

Низька теплопровідність знижує втрати тепла і не сприяє вологим утворенням. Поліетиленовий трубопровід не постраждає при замерзанні рідини, оскільки при цьому труба не руйнується, а просто збільшує свій діаметр, який зменшиться до колишніх розмірів після відтавання. Для зварки поліетиленових труб не потрібна важка техніка.

Низький модуль пружності істотно знижує небезпеку гідроударів. Труби 80 або іншого класу майже в сім разів легше, ніж сталеві труби. Тому їх переміщення під час монтажу не вимагають додаткових вантажопідйомних механізмів. На один транспортний засіб поміститься в п'ять разів більше, ніж сталевих. Це дозволяє істотно понизити свої витрати. Все це дуже прискорює будівельний процес трубопроводу з поліетилену, і знижує вартість монтажу.