Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Варіанти пральних машин

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:54

Варіанти пральних машинНа ринку представлені різні види пральних пристосувань, вони між собою відрізняються ціною, а також експлуатаційним характеристиками. Розрізняють вертикальне і фронтальне завантаження, при цьому з ручним, а також автоматичним управлінням, вбудовувані конструкції і такі що окремо стоять. Ринок даного товару пропонує пральні машинки з сушкою для білизни, а також без неї, вузькі і повногабаритні, висотою в стіл, але можна підібрати і компактніший варіант. З урахуванням відсутності загального законодавства відносно термінології різні фірми використовують різні терміни, щоб позначити стандартні режими і функції пральних пристосувань.
Як би там не було, всі пральні машини, які адаптовані до вітчизняних умов експлуатації, повинні мати в собі стійкий захист від перепадів напруги. Кожна з імпортних машин має вкладиш по критеріях, в ньому прописують основні технічні характеристики, відповідно з європейськими стандартами. В наших краях найбільшою популярністю користуються пральні машини, в які білизна завантажується спереду, вони позначені фронтальними. При рівних споживчих показниках, вони виходять дешевше, ніж моделі з вертикальним завантаженням. Фронтальна машина завжди має привабливий дизайн, але за красу теж доводитися розплачуватися. Така машинка без нічого вбудовується в меблі, а ще блокується з іншим устаткуванням в житловому просторі.

Пральні машини, оснащені завантаженням білизни вгорі, тобто вертикальні варіанти — набагато компактніші, при цьому надійніше фронтальних. Вони мають на увазі, що в них закладатимуть білизну вгорі, і там же будуть виймати з бака, оскільки не доведеться при цьому нагинатися. Не зупиняючи машинку, ви зможете додати білизну, це допомагає мінімізувати витрату води і чистячих засобів. Малогабаритні пральні машинки з верхнім завантаженням з урахуванням рівної ціни мають більше функцій, ніж моделі з переднім завантаженням.