Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Базальтові плити в будівництві

PDF Печать E-mail
29.11.2011 16:57

Базальтові плити в будівництвіПісля того, як натуральний камінь, дарований природою – базальт піддається певній технологічній обробці, з нього випускають базальтове волокно, його ж використовують, як вогнетривкий матеріал. Під час обробки утворюється базальтовий пил, його з успіхом використовують у вигляді антикорозійного покриття. Базальтове покриття проти корозії вважається стійким до будь-яких з агресивних середовищ, це торкається і кислотних покриттів. Дана корисна властивість використовується навіть в автомобіле і кораблебудуванні, а ще у житловому будівництві. Базальтові плити вирізують конкретно з кар'єрів, завдяки відкритому способу, при цьому все робиться з базальтового волокна.
Базальтові плити до своїх переваг можуть віднести стійкість до різких перепадів температури, вони дійсно міцні і вогнетривкі, тепло і звуконепроникні. Виходячи з цього, такий матеріал застосовується для обробки котеджів, цоколів біля будинку, а ще для теплоізоляції простору. Плити чистяться дуже легко, від бруду їх можна очистити завдяки великому натиску води, пущеної під серйозним тиском. Базальт – це ж натуральний камінь, коли його застосовують для обробки житлового приміщення, то зовсім можна не турбуватися за негативний вплив на людський організм.

Після того, як подрібнюють базальтові камені, виходить базальтова крихта, її додають в різні будівельні суміші, щоб додати ще більшої міцності, вона ще деколи застосовується як захисне посипання для покрівельних і рулонних матеріалів на основі бітуму. Сфера використання базальтового волокна дійсно обширна, хімічні добавки до бетону особливо популярні, а також затребувані речовини, що додають суміші антикорозійних властивостей і міцності.