Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Інтер'єр будинку

Інтер'єр кімнати: спальня

PDF Печать E-mail
23.09.2012 08:11

Інтер'єр кімнати: спальняНайбільш інтимним куточком будь-якого будинку є спальня. Прихована від сторонніх очей, вона повинна бути царством спокою і затишку. Тут людина проводить третю частину свого життя, забуваючи про зовнішній світ, заспокоюючись і розслабляючись.

При виборі місця для спальні, якщо звичайно в будинку багато кімнат, треба, щоб вона якнайдалі була віддалена від кухні і вітальні. У двоповерховому будинку спальню краще робити на другому поверсі.

Подробнее...
 

Облаштування однокімнатної квартири

PDF Печать E-mail
16.09.2012 17:08

Облаштування однокімнатної квартириПроблема однокімнатних квартир – їх невелика площа. Більше її не зробиш, але все-таки зробити квартиру красивішою і зручнішою можливо.

Найпопулярніший варіант – знести внутрішні перегородки і створити один великий простір. Один з таких варіантів припускає поєднання передпокою, кухні і кімнати. Отвори між приміщеннями робляться у вигляді арок. Але повністю кухню з кімнатою краще не суміщати. Рекомендується візуально виділити кухню за допомогою підлогового покриття: наприклад, якщо у вітальні підлога вистилена ковроліном, то в кухні краще постелити лінолеум.

Подробнее...
 

Інтер'єр кімнати: вітальня

PDF Печать E-mail
14.09.2012 18:05

Інтер'єр кімнати: вітальняІнтер'єр будинку є віддзеркаленням внутрішнього світу господарів. А обличчям будинку є вітальня, адже саме тут найчастіше збираються всі члени сім'ї, щоб поспілкуватися один з одним як в будні, так і в свята, саме тут ми приймаємо гостей.

Вітальня повинна відповідати інтересам всіх членів сім'ї, що живуть в будинку. Адже інтереси і смаки у всіх різні і треба знайти щось універсальне, щоб саме вітальня стала центром і душею будинку. Для вітальні звичайно виділяється найпросторіша і найбільша кімната в будинку.

Подробнее...
 

Обстановка дитячої кімнати

PDF Печать E-mail
28.11.2011 11:12

Обстановка дитячої кімнатиПрактично у всіх сім'ях дитина до п'ятирічного віку проживає в одній кімнаті з батьками, а після їй виділяють особистий простір. Починається облаштування кімнати, готується обстановка, разом батьки з малюком йдуть в магазин дитячих іграшок, купують йому найбажаніше, щоб максимально заманити до мешкання у власному просторі.

Обстановка дитячої кімнати у будь-якому випадку повинна виявитися світлою, не обов'язково, щоб було багато місця.

Подробнее...
 

Інтер'єр у стилі барокко

PDF Печать E-mail
27.11.2011 12:49

Обробляти житлові приміщення у стилі барокко вважають за краще люди що досягли успіху, охочі підкреслити свій високий рівень доходу, пристрасть до розкоші і прагнення до комфорту. Можна сміливо стверджувати, що подібне оформлення інтер'єру є візитною карткою людей матеріально забезпечених і дуже спроможних.

Як би там не було, але цей напрям містить в собі і частку підступності. Адже навіть трохи переборщивши у виборі обробки або аксесуарів можна звести нанівець всю елегантність і розкіш, перетворивши їх на безглузду химерність. При цьому пропаде і відчуття цілісності оформлення, а саме приміщення більше нагадуватиме склад красивих і дорогих предметів.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 4