Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Дизайн інтер'єру: візаульна перспектива

PDF Печать E-mail
26.08.2011 09:19

Візуалізація інтер'єруДля будь-якого місця, де б ми не знаходилися, властивий свій інтер'єр. Під цим поняттям мається на увазі не просто внутрішнє убрання приміщення, а цілісність його архітектурного і художнього оздоблення. Інтер'єр повинен забезпечувати людину не тільки комфортними умовами мешканням, але і забезпечувати проживаючим в ньому людям естетичне сприйняття цього простору. Навіть для найменшої кімнати характерне поняття інтер'єру.
Крім того, що інтер'єр є просторовим оформленням приміщення, він є також його візуальним оформленням – інтер'єр формує зорове сприйняття оточуючого нас простору.
По життю нам доводиться бувати в приміщеннях різних по комфортності: в одних нам ніщо не заваджає, ми можемо розслабитися і відпочити, а в інших нам постійно щось заважає, дратує нас. Цей ступінь комфортності приміщення залежить якраз від того, що і як сприймають наші органи відчуття. Іншими словами, необов'язково ви відчуватимете себе комфортно тільки в новій великій квартирі з новим ремонтом. Якщо навіть ви живете в маленькій квартирі, але інтер'єр її продуманий і всі меблі, улюблені сувеніри і дорогі вашому серцю речі підібрані в ній з душею і любов'ю, то така квартира буде для вас найдорожчою і прекрасною.

Але одночасно з цим ви можете бути володарем шикарної величезної квартири-студії, обставленої суперсучасними меблями, а дизайн її буде за останньою тенденцією в світі «моди», але в ній ви будете «не в своїй тарілці». Чи ж, наприклад, ви можете бути володарем прекрасної квартири з дизайном інтер'єру у стилі барокко або ампір, в якій ви відчуватиме себе як на екскурсії в музеї. Тому досить часто буває так, що спроба виставити на показ свій добробут і гонитва за модою не приводять до належного результату.

Ще стародавні греки сказали, що гармонія є основою світу. Тому і у вашому будинку важлива гармонія в інтер'єрі – різні надмірності і перегини до хорошого не приведуть, а тільки можуть все зіпсувати. Якщо ви людина доброго смаку, то повинні розуміти – гармонія повинна бути дотримана як у вашому одязі і прикрасах, взутті і аксесуарах, так і в дизайні інтер'єру вашого будинку: від меблів і декору до перспективи з вікна і підсвічування вбиральні.

До речі кажучи, правильно і грамотно влаштоване освітлення вашого житла зможе істотним чином змінити зовнішність вашого будинку: візуально приховати дефекти чи ж навпаки підкреслити всі вигідні місця і переваги предметів інтер'єру.

Крім того, сьогодні на ринку представлений величезний вибір засобів для коректування зорової перспективи приміщення. Одним з таких ефектних засобів є вітражне скло. Воно може бути використано не тільки для скління вікон, але і для монтажу в будь-які отвори, будь то дверні отвори, міжкімнатні перегородки або дверці шаф-купе.